Siteria.pl – Dostawca materiałów do sitodruku


Drukowanie sitowe wymaga od nas najwyższej jakości produktów, aby uniknąć problemów z niewyraźnym drukiem, nieodpowiednią barwą czy prześwitaniem.

Oprócz tego jakościowe materiały mają także wpływ na wytrzymałość i odpowiednią trwałość produktu. Co należy zatem zrobić, aby wybrać idealnego dostawcę materiału?

Siteria.pl – Dostawca materiałów do sitodruku

Drukowanie sitowe wymaga od nas najwyższej jakości produktów, aby uniknąć problemów z niewyraźnym drukiem, nieodpowiednią barwą czy prześwitaniem. Oprócz tego jakościowe materiały mają także wpływ na wytrzymałość i odpowiednią trwałość produktu. Co należy zatem zrobić, aby wybrać idealnego dostawcę materiału?

Spośród wszystkich dostępnych sprzedawców, jednym z najczęściej polecanych i chwalonych jest Siteria.pl. Jest to strona internetowa i sklep w jednym, który gwarantuje nam dostęp do szerokiego katalogu produktów oraz wielu innych usług. Dowiedz się już teraz dlaczego Siteria.pl to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku!

Historia firmy

Siteria.pl to oficjalny dystrybutor produktów Amex Arsen Manoukian. Warto jednak pamiętać, że historia firmy zaczęła się niemalże 20 lat temu. Tyle lat doświadczenia oraz wiedzy na temat sitodruku zagwarantowało im stabilną i bezpieczną pozycję w tej dziedzinie.

Od początku firma specjalizowała się w przygotowywaniu matryc sitodrukowych. Ich usługi dotyczyły nie tylko obróbki fotochemicznej. Zajmowali się także naciąganiem siatek. Co ciekawe, wielu producentów z branży sitodrukarskiej zdecydowało się powierzyć dystrybucję materiałów potrzebnych do sitodruku właśnie tej firmie. Pokazuje to jak wysoką pozycję firma wyrobiła sobie wśród lokalnych jak i międzynarodowych koncernów.

Co takiego firma oferuje?

Siteria.pl to przede wszystkim dostawca specjalistycznych farb do drukowania sitowego. Dodatkowo zajmują się oni kompleksowym przygotowaniem matryc. Oczywiście należy mieć na uwadze, że firma gwarantuje nam wiele innych akcesoriów – czy to specjalnych wyrobów do zatykania otworów czy preparatów czyszczących.

Przede wszystkim możemy liczyć na oficjalne, jakościowe produkty marki Amex. Oznacza to, że znajdziemy tutaj farby wodne, plastizolowe, rozpuszczalnikowe i silikonowe. Co ciekawe, w katalogu możemy także znaleźć fotoemulsje oraz chemię sitodrukową. Dodatkowo możemy również liczyć na takie materiały i akcesoria jak siatki sitodrukowe, gumy raklowe, rynienki, kleje czy papiery.

Oprócz produktów, istnieje także możliwość skorzystania z usług odwarstwiania czy czyszczenia matryc. Dotyczy to zarówno wyposażenia nowego, jak i używanego. Firma zajmuje się tym od ponad 20 lat, a więc ich doświadczenie zdecydowanie potwierdza wysoką jakość oferowanych usług.

Dlaczego warto wybrać Siteria.pl?

Jeżeli ogromne doświadczenie oraz zaufanie, jakim opisywana firma obdarzona została przez producenta Amex nie jest wystarczające, to warto także zapoznać się z opiniami. Szereg pozytywnych recenzji oraz profesjonalność w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawia, że są to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Oprócz tego możemy również liczyć na pomoc ekspercką, w tym na ekspertyzy projektowe. Jest to zatem pełny zakres usług sitodrukowych – począwszy od prawidłowego przygotowania zestawu drukującego, poprzez sprzedaż jakościowych materiałów, a skończywszy na poradzie eksperckiej dotyczącej właściwego ustawienia maszyn.