Spersonalizowany aparat Harmony to sposób na piękne i proste zęby.

aparat-harmonyŁadny uśmiech to jeden z bardziej pożądanych atrybutów większości z nas. Jedni mają to szczęście i od wieku dziecięcego mogą pochwalić się prostymi zębami, inni natomiast muszą borykać się z problemem półuśmiechu z powodu krzywych zębów, których zwyczajnie się wstydzą. I nie jest to bynajmniej problem stricte estetyczny. Krzywe zęby mogą mieć również negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Krzywe zęby z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy są często przyczyną różnych schorzeń. Przez nietypowe ustawienie zębów w jamie ustnej mogą zalegać resztki pokarmu przyczyniając się do rozwoju próchnicy i chorób przyzębia,  można mieć problem z wymową, są przyczyną bólu głowy, a nawet mogą prowadzić do zaburzeń równowagi.  Nieleczone wady zgryzu przyczyniają się także do zwyrodnienia stawów skroniowo-żuchwowych, a niewłaściwie rozdrabniany pokarm zaburza pracę całego przewodu pokarmowego.

Należy więc do tego  problemu podejść jak do każdej choroby i po prostu zacząć leczenie. Jest to decyzja, z którą wielu ludzi zwleka obawiając się charakterystycznego wyglądu osoby noszącej na zębach aparat ortodontyczny. Mimo iż w ostatnim dziesięcioleciu widok aparatu na zębach stał się czymś powszechnie spotykanym, jednak są osoby, które nie mogą przełamać bariery wizualnej i ciągle zwlekają z decyzją rozpoczęcia leczenia.

Medycyna już znalazła rozwiązanie dla takich ludzi.  W Polsce dostępne stały się aparaty, których nie widać!  Te tradycyjne umieszcza się na powierzchnie wargowe zębów natomiast  nowe aparaty zakładane są od strony języka i przestają być widoczne dla osoby postronnej.

Stosując www.aparat-lingwalny.pl mamy gwarancję, że leczenie będzie w pełni spersonalizowane. Ortodonta pobiera wyciski lub skan cyfrowy zębów, a oprogramowanie przygotowuje model 3D. Całość dzięki zastosowaniu zaawansowanej ortodontycznej technologii cyfrowej jest idealnie anatomicznie dopasowana do zębów pacjenta.  Aparat językowy Harmony mogą stosować dzieci, młodzież i dorośli.