Tekst na temat elektronarzędzi

Celowe elektronarzędzia Hitachi dal dekarzy i przyspieszają wycinanie posufitki

Wprowadzając wyrzynarki bateryjne, firma Hitachi dogoniła się w elitarnej grupie producentów dysponujących takimi urządzeniami. Produkty z tej grupy należą do najbardziej wydajnych dzięki mocnym silnikom i bardzo dobrym parametrom cięcia. Wyrzynarki Hitachi tradycyjnie już wyróżniają się wśród urządzeń konkurencyjnych awangardową i futurystyczną stylistyką. Sprzęt pokryte są elastomerem wykonanym z żywicy poliamidowej, który zdecydowanie poprawia komfort pracy, absorbując drgania, a dzięki swoim cechom chemicznym działa również antypoślizgowo. Wyrzynarki wyposażone są w standardowy uchwyt określany mianem żelazkowym. Napędzane są takimi samymi silnikami jak szlifierki kątowe , zdolne zdobyć moc oddawaną o wartości 450 W, przy użyciu baterii EBM1830. Parametry silnika pozwalają na cięcie drewna o maksymalnej wysokości 135 mm, stali węglowej 10 mm, a aluminium 30 mm.

-Nowinka – dekarze bardzo pochlebnie wypowiadają się o produktach tej firmy , i też namawiamy żeby te narzędzia były wykorzystywane podczas montażu a naszą specjalnością jest dach Wołomin , blachodachówka i rynny

Nadzwyczajna prędkość cięcia w dużej mierze jest podległa od współczynnika czterozakresowego podrzynania, wynoszącego maksymalnie 1,9 mm. Jest to odchylenie brzeszczotu między ruchem w dół i w górę. Dodatkowym czynnikiem przyspieszającym cięcie jest skok brzeszczotu. W wyrzynarkach Hitachi wynosi on 26 mm, co w połączeniu z elektronicznie dopasowywaną liczbą suwów, wynoszącą od 0 do 2400 1/min, pozwala uzyskać czyste i precyzyjne cięcie. Minimalny promień cięcia wynosi 25 mm, co jest standardem w urządzeniach tej klasy, również jak beznarzędziowy uchwyt brzeszczotu. Stopa wyposażona w regulację pochylenia do 45° pokryta jest warstwą niklu, zapewniającą łatwe prowadzenie po laminatach, oraz zabezpiecza cięte powierzchnie przed zarysowaniem. Powinno się jeszcze wspomnieć o wadze wyrzynarek, która wynosi mniej niż 3 kg (CJ14DL – 2,4 kg, CJ18DL – 2,6 kg), oraz o oświetleniu miejsca pracy diodą LED. Godne uwagi są zestawy, w których oferowane są wyrzynarki. Każdy z nich tworzą dwie baterie 3 Ah Li-ion, ładowarka UC18YRL z systemem chłodzenia, która ładuje te baterie w 22 minuty, uniwersalny brzeszczot. Całość znajduje się w wygodnej walizce transportowej.

W następne ciekawe- artykuły wartościowe poświęcimy czas na problematyce tynki docieplanie Wołomin

Zapraszamy do pisania ciekawostek na rożne tematy na blogach

enarzedzia24.waw.pl/

promo-narzedzia.pl/

enarzedzia.waw.pl/

seo-elektronarzedzia.pl/