Wózki Baby Jogger co nowego w 2011 roku?

Marka Baby Jogger jest od niedawna dostępna na polskim rynku. Stało się to za sprawą krakowskiej firmy Euro-Trade. Do grona znanych marek tego dystrybutora (są to m.in. Graco, Jane) dołączyły wózki oraz akcesoria Baby Jogger.

W ofercie na rok 2010 dostępne są następujące modele:

  • City Mini – trójkołowa wersja spacerowa wózka. Do nabycia w dwóch kolorach. Bardzo łatwo się składa i transportuje nawet z dzieckiem na ręku. W 2011 roku zmianie uległo oparcie wózka – stało się bardziej sztywne. Pojawiła się również wersja czterokołowa.
  • City Elite – spacerówka na pompowanych kołach. Zaletami tego modelu jest obszerna budka, regulowany podnóżek oraz obszerne siedzisko. W nowej kolekcji nie przewidziano istotnych zmian.
  • Wielofunkcyjny City Select – aktualna oferta dystrybutora to 3 wersje kolorystyczne. Możemy dokupić dodatkowe siedzisko, gondolę, pałąk oraz adapter do fotelików samochodowych (pasuje m.in. do Maxi Cosi, Graco). W sezonie 2011 pojawi się wiekszy wybór akcesoriów (tacki, uchwyty na kubki, torby, śpiworki)
  • Sportowy wózek FIT – spacerówka dla aktywnej rodziny. Spodoba się rodzicom aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu razem z dzieckiem. Wózek na dużych kołach ze specjalnie zaprojektowanych hamulcem.

Wózki Baby Jogger to niewątpliwie „wyższa półka” produktów dla dzieci i niemowląt. Na ich wybór zdecydują się zapewne mieszkańcy dużych miast, gdzie wózki te sprawdzą się znakomicie. Produkty Baby Jogger dostępne są w wielu sklepach internetowych i tradycyjnych. Objęte są 12 miesięczną gwarancją dystrybutora.