Wróżbiarstwo pomysłem na biznes?

Wprawdzie Andrzejki mamy już za sobą, jednak chętnych do tego, by dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości wciąż nie brakuje. Coraz więcej osób zamiast odwiedzać salony wróżbiarskie korzysta jednak z usług intrenetowych wróżbitów.

Przeciętna wróżka za godzinę swojej pracy żąda od 10 do 300 złotych. Konkretna cena zależy przede wszystkim od rodzaju usług, które oferuje dana wróżka. Najwyżej cenią się wróżki w województwie mazowieckim – tam za postawienie wirtualnego tarota będziemy musieli zapłacić ok. 150 zł. Przeciętna cena za tą usługę to ok. 75 zł, tyle zapłacimy na przykład w województwie świętokrzyskim. Jeśli zależy nam na jak najtańszej wróżbie, powinniśmy zwrócić się do wróżek z pojewództwa podkarpackiego, gdzie ceny za postawienie tarota oscylują wokół 50 złotych.

W przypadku wróżb za pośrednictwem Internetu, stawki są znacznie niższe. Za godzinną konsulatcję z profesjonalną wróżbitką zapłacimi około 50 złotych, jeśli zdecydujemy się na rozmowę przez Gadu-Gadu bądź około 80 złotych, jeśli będziemy rozmawiać przez Skype. Internetowe wróżby mają korzyści dla obu stron – wróżka nie musi inwestować w wynajem lokalu i jego wyposażenie, klient oszczędza pieniędzie i czas, który musiałby poświęcić na wizytę w salonie wrózbiarskim. Nic więc dziwnego, że internetowe wróżki nie narzekają na brak klientów. Jakich usług możemy od nich oczekiwać? Oprócz tradycyjnego tarota możemy skorzystać z seansu parapsychologicznego, rytuału miłosnego, a nawet kontaktu ze zmarłymi.