Browarek – walory smakowe

Hurtownia piwa

Piwo…to słowo przynosi na myśl same dobre skojarzenia. Któż nie lubi tego złotego, orzeźwiającego napoju? Spożywane i produkowane było już w starożytnych czasach. Znane jest od ponad 4000 roku p.n.e.! Dowodem są gliniane tabliczki na których uwiecznione są postacie przygotowujące ten napój. Ciekawostką jest, że w tamtych czasach jego przygotowaniem zajmowały się głównie kobiety.

To zupełnie inny obraz niż dziś, kiedy piwo kojarzy się głównie z męską częścią społeczeństwa. Postawny mężczyzna, w ręku kufel piwa – to obraz współczesnego, przeciętnego baru. Kobieta z piwem nadal wydaje się czymś nie do końca integralnym. Panowie doceniają głównie jego smak oraz orzeźwienie, panie natomiast poza tym cenią również wartości odżywcze jakie posiada. Po pierwsze ma dużo krzemu, a więc wzmacnia kości. Jest świetnym źródłem witamin B6 i B12, a także kwasów foliowych. Co więcej : badania naukowe udowodniły, że osoby które piją piwo (w rozsądnych ilościach oczywiście) są mniej narażone na nadciśnienie niż te, które piją wino! Pice piwa to w polskiej kulturze niemal tradycja.

Wyobrażacie sobie grilla na ogródku z rodziną lub znajomymi bez zapasu tego napoju? Albo spotkanie ze znajomymi przy soku lub coli? Nie? To najlepiej świadczy o tym, jak bardzo piwo wpisane jest w imprezowanie w naszym kraju. Nie zawiera dużo procentów, świetnie smakuje, a do tego przynosi korzyści. Zatem jeśli w pobliżu znajduje się hurtownia piwa, pędź czym prędzej po jego zapas! To sposób na zdrowie i przyjemność jednocześnie.

Browarek… podsuwa do głowy same miłe skojarzenia. Kto nie uwielbia tego złotego trunku? Spożywane było już w dawnych czasach. Popularne jest od ponad 4000 lat przed Chrystusem. Przykładem są tabliczki z gliny – na nich uwiecznione są postacie przygotowujące ten płyn. Niezbyt powszechną wieścią jest, iż w wtedy jego produkcją trudniły się głównie żeńskie części społeczeństwa.

To porażająco inny zwyczaj niż dziś, gdy ten złoty napój wiąże się przede wszystkim z panami. Okazały pan, na stole puszka złotego trunku i ćmik – to widok obecnego, stereotypowego pubu. Dziewczyna z tym trunkiem niezmiennie jest czymś nie całkowicie naturalnym. Mężczyźni uwielbiają głównie jego smaczek jak również orzeźwienie, panie natomiast zauważają również wartości zdrowotne jakie zawiera. Na początku: ma mnóstwo krzemu, więc odżywia gnaty. Jest świetnym bogactwem witamin B6 oraz B12. Także kwasów foliowych. Więcej: : badania naukowe dowiodły, że osoby, które piją browar w (małych ilościach naturalnie), są rzadziej narażone na problemy z wysokim ciśnieniem od tych, które popijają wino! Picie browaru to w naszej kulturze niemal zwyczaj.

Możecie wyobrazić sobie grilla w ogrodzie z rodziną bądź znajomymi bez odpowiedniego zasobu tego trunku? Bądź spotkanie z kumplami przy Kubusiu albo pepsi? Nie? To najlepiej poświadcza, jak silnie piwo wpisane jest w zabawę w Polsce. Nie ma mnóstwo procentów, doskonale smakuje, a przy tym dostarcza pożytek. Toteż jeśli w sąsiedztwie stoi hurtownia piwa, pędź szybko po jego zapas! To metoda na zdrowie oraz micharadość równolegle.