Maksymilian Cyrek – forma reklamy E-commerce

Reklama związana z rozwojem nowych mediów zmieniła swoje oblicze i zaczęła docierać do coraz większej liczby użytkowników Internetu. Czysto informacyjna funkcja reklamy wzbogaciła się o korzystanie z narzędzi marketingowych, planowanie kampanii w przedsiębiorstwie oraz posiłkowanie się technikami perswazyjnymi. Ponadto nie mniej istotne, o ile nie najważniejsze stało się korzystanie z Internetu jako medium, dzięki któremu można w szybki sposób pozyskać klientów. Ważne jest, aby jako przedsiębiorca nie marnować budżetu przeznaczonego na strategię marketingową, zaś wykorzystać go w taki sposób, aby te nakłady się zwróciły. Gdzie zatem szukać informacji dotyczących nowoczesnych technik reklamowania się za pomocą sieci? Rozwiązaniem mogą być szkolenia z tego zakresu, przygotowywane dla małych lub dużych przedsiębiorstw przez firmę Cyrek Internet Technologies w Zgierzu, specjalizującej się w reklamie internetowej.

 

775_4216338

 

Każdy właściciel firmy wie, jak ważne jest dbanie o relację reklamodawca – klient oraz jak cenne jest dążenie do bycia widocznym w Internecie. Szkolenia z zakresu reklamy prowadzone przez firmę Cyrek IT dotyczą widoczności stron internetowych, systemu reklamowego Google Adwords, przybliżenia terminologii SEO, SEM, PPC, odpowiedniego dobierania fraz kluczowych oraz przeprowadzania skutecznej kampanii reklamowej w sieci. Biorąc pod uwagę, że większość użytkowników Internetu podejmuje decyzje zakupowe sugerując się wynikami wyszukiwania, efektywne docieranie do potencjalnych odbiorców jest niezmiernie ważne. Szkolenia tego typu prowadzone są przez specjalistów od e-commerce, takich jak Sebastian Kseniuk. W szkoleniach uczestniczy również właściciel firmy Cyrek Internet Technologies – Maksymilian Cyrek, który w swojej prelekcji dotyczącej reklamy w Internecie, zwracał szczególną uwagę na rolę dobrze zaprojektowanej strony internetowej pod kątem jej zoptymalizowania pod wyszukiwarkę intrnetową oraz reklamy Adwords.

Najlepszym sposobem na wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas szkolenia jest jej praktycznie zastosowanie. Dlatego też inicjator szkolenia, Maksymilian Cyrek zaproponował utworzenie z uczestnikami pierwszych kampanii reklamowych dotyczących konkretnych branż i usług. Unaocznienie błędnych kampanii w sieci jest godne uwagi, dlatego podczas szkolenia Maksymilian Cyrek zaprezentował przedsiębiorcom serię niepoprawnie zoptymalizowanych stron internetowych, które opatrzył komentarzem, w jaki sposób wystrzegać się popełniania tego typu błędów przy przygotowywaniu własnej strategii marketingowej w sieci. W dobie XXI wieku warto pamiętać, że przemyślana reklama internetowa jest gwarantem sukcesu każdej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.