Włoskie fotele fryzjerskie

theaamber 1Kiedy wybieramy się do fryzjera zazwyczaj nie zastanawiamy się, jak wielką gamę usług może nam on świadczyć gdy już zasiądziemy na fotel fryzjerski.

Przede wszystkim fryzjer jest osobą, która zawodowo zajmuje się układaniem fryzur zgodnie z życzeniem klienta. W pierwszej kolejności każdy fryzjer doradza wybór odpowiedniej fryzury, dopasowanej do kształtu twarzy i temperamentu klienta. Obecnie, kiedy ta profesja nie kojarzy się tylko z obcięciem włosów i zwolnieniem kolejnej osobie, urządzenia jakim jest fotel fryzjerski Salon Ambience, styliści fryzur rozszerzają swoje oferty.

Dlatego w wielu nowoczesnych, ekskluzywnych salonach fryzjerskich mycie włosów połączone jest z szeregiem dodatkowych usług takich jak na przykład masaż głowy, z zastosowaniem odpowiednich środków pielęgnacyjnych. Zadaniem fryzjera jest nie tylko odpowiednie ostrzyżenie i wymodelowanie włosów, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta. Obok strzyżenia i układania włosów, fryzjerzy zajmują się także wieloma różnymi zabiegami zmieniającymi wizerunek klienta: farbowaniem, rozjaśnianiem, tworzeniem pasemek, balejażem, dekoloryzacją.

Wiele salonów oferuje również usługi związane z przedłużaniem włosów. Fryzjer zajmuje się również tworzeniem fryzur okolicznościowych, na specjalne okazje takie jak śluby, komunie czy formowe bankiety. Profesjonalny fryzjer doradza klientom w doborze najlepszych środków pielęgnacyjnych oraz we właściwym dbaniu o wykonaną fryzurę. Ważne jest w tego typu sytuacjach, żeby fryzjer szanował decyzje klienta i słuchał jego wskazówek i życzeń.

cindy_tras

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.