Najbardziej oczekiwane gry w 2015 roku

Obecny rok będzie gratką dla wszystkich wielbicieli gier komputerowych. W 2015 roku swoje premiery będzie miało kilka gier, które już teraz uznawane są za prawdziwe hity. Sprawdź co czeka na  graczy w tym roku!

Rokrocznie producenci wypuszczają na rynek doskonałe gry, które rozchodzą się w wielomilionowych nakładach. Ale to właśnie w 2015 roku, wszyscy wielbiciele gier komputerowych nerwowo spoglądają na kalendarz, w oczekiwaniu na datę ukazania się tych najważniejszych produkcji. Nie powinno to nikogo dziwić, bo jest na co czekać!

Wiedźmin 3: Dziki gon

To absolutny numer jeden we wszystkich rankingach. Dwie pierwsze części podbiły serca fanów na całym świecie. Trzecia i ostatnia część z zaplanowanej trylogii, powstałej na motywach sagi Andrzeja Sapkowskiego, miała ukazać się w zeszłym roku. Niestety producentom nie udało się na czas zamknąć projektu i to dodatkowo rozbudziło zainteresowanie graczy. Fani z niecierpliwością czekają na nowe wydarzenia w świecie Geralta z Rivii – tytułowego Wiedźmina, zabójcy potworów. Akcja gry będzie miała miejsce częściowo w cesarstwie Nilfgardu, pojawią się także nowe postacie, których fanom fantasy nie trzeba przedstawiać – Yennefer i Ciri.

Assassin’s Creed Victory

Kolejna część assasyńskich przygód ma tym razem miejsce w XIX wiecznym Londynie. Kolejne odsłony tej gry ukazują się wprawdzie praktycznie co roku, ale są one na tyle zróżnicowane, że nie odstrasza to fanów. Wręcz przeciwnie, po świetnie przyjętym Unity, apetyty zostały skutecznie rozbudzone. Tym razem głównym bohaterem gry będzie Desmond Miles. Konflikt Assasynów i Templariuszy trwa nadal. Kolejne misje wymagają charakterystycznego dla tej gry przemieszczania się i skakania po dachach i najtrudniej dostępnych obiektach. Nie zabraknie tu także dynamicznych pojedynków i świetnie oddanych realiów miasta, w którym osadzono wydarzenia.

Batman: Arkham Knight

W czwartej odsłonie przygód Batmana, mroczny Rycerz powraca aby zmierzyć się ze swoim najgroźniejszym wrogiem – Strachem na Wróble. Wydarzenia mają miejsce w Gotham City, a Człowiek Nietoperz dostał w końcu od producentów Batmobil – pojazd znany z komiksowego pierwowzoru. Dzięki temu szybciej przemieszcza się po sterroryzowanym i ogarniętym toksyną strachu mieście. Pojazd umożliwia także bohaterowi walkę z przeciwnikami. W porównaniu do poprzednich części, Arkham Knight ma znacznie lepszą grafikę, a główny bohater lepiej się rusza i ma nowe możliwości.

Ze zbliżających się premier warto jeszcze wymienić Uncharted 4, Grand Theft Auto 5 czy Mortal Kombat 10. Każda z tych gier z pewnością jest warta uwagi. Więcej ciekawych informacji na zbliżone tematy, można znaleźć tu.