Nowa promocja kart kredytowych w BZ WBK

Bank Zachodni WBK uruchomił nową promocję, tym razem kierowaną do osób, które chcą zostać posiadaczami kart kredytowych. Promocja kończy się 31 sierpnia 2009 roku.

Osoby, które w tym czasie staną się posiadaczami karty kredytowej Banku Zachodniego WBK skorzystają z trzymiesięcznych wakacji kredytowych, podczas których bank nie będzie naliczał żadnych odsetek. W tym czasie posiadacz karty nie będzie musiał spłacać wszystkich swoich wakacyjnych wydatków, wystarczy, że ureguluje kwotę minimalną (5%, minimum 50 zł. Pozostała część będzie mogła być spłacona bez odsetek nawet trzy miesiące później.

Poza tym, korzystają z opcji Ratio, posiadacz karty kredytowej Banku Zachodniego WBK może rozłożyć na raty dosłownie każdy zakup. Zaś dzięki usługom elektronicznym BZWBK24 korzystając z naszej karty można też uregulować rachunki za energię elektryczną, wodę, gaz i podobne niedogodności codziennego życia – w takich wypadkach również obowiązuje trzymiesięczny okres bezodsetkowy.

Bank Zachodni WBK wydaje decyzję o przyznaniu karty w 10 minut. Co równie istotne, wszystkie karty kredytowe wydawane przez Bank Zachodni WBK są wyposażone w mikroprocesor, dzięki któremu niemal każda płatność musi być potwierdzona numerem PIN. To największa gwarancja bezpieczeństwa, ale i tak karty BZ WBK są dodatkowo ubezpieczone na wypadek nieuprawnionego użycia.

Pożyczka bez bik