Jak usunąć plamy na pościeli?

Po czerwonym winie została wielka plama na pościeli. Ciężko będzie ją doprać, gdyż przeleżała w szafie ze dwa tygodnie po tym wypadku. Ale moja mama jest specjalistką w tych sprawach i na pewno coś zaradzi. W tej kwestii się w ogóle nie myliłem. Gdy zaniosłem tą pościel do niej z początku sama wątpiła, że uda się doprowadzić ja do stanu oryginalnego.

Proszek kupiony w sklepie, nowość na rynku, podobno potrafił zdziałać cuda. I rzeczywiście, wystarczyło jedno pranie i po plamach nie było śladu. Po tym jak wyschła, rozłożyłem świeżą, czyściutką pościel na łóżku. Ze spokojną głową, położyłem się  i zasnąłem. Spało mi się naprawdę wspaniale, nie myślałem że dzięki takiej drobnostce, tak mocno zmieni się komfort mojego wypoczynku. Po tym jak wstał zrobił sobie kawę i usiadł przy stole. Dzwonek telefonu zaskoczył do i wylał kawę na biały obrus. Całe szczęście miał niezawodny proszek i wrzucił zabrudzoną ozdobę do pralki.

Nie wiedział jak ustawić program i gdy wyciągnął pranie, mocno się skurczyło. Zniszczył te wszystkie rzeczy, a mógł pójść po poradę doświadczonej mamy. Następnym razem będzie już wiedział, teraz musi wymyślić jak wytłumaczyć malutki obrus, ale miał już pewien plan. Obecnie w telewizji reklamuje się mnóstwo impregnatów. Niestety działanie żadnego nie jest takie samo jak na obrazku. Wszystko jest w codziennym życiu jest znacznie trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Życie to nie bajka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.