Wyrusz w drogę nową Mazdą

ID-10096189Decyzja o kupnie auta nie należy do szybkich i łatwych. Zazwyczaj zastanawiamy się, co wybrać. Jaki model spełni nasze oczekiwania i nie rozczaruje nas w trasie? Lepiej wybrać samochód rodzinny czy sportowy? To tylko kilka pytań, jakie rodzą się w głowie przyszłego klienta salonu samochodowego.

To nie tylko samochód – to filozofia życia

Mazda – firma z prawie stuletnią tradycją od lat jest liderem na rynku motoryzacyjnym i silną konkurencją dla innych producentów aut. Idąc z duchem czasu, nie porzucają tradycji i dawnych wartości, ale przekształcają je i dostosowują do warunków panujących we współczesnym świecie. Samochody te łączą w sobie nowoczesny i drapieżny design, bezpieczeństwo i komfort jazdy. To nie tylko produkty codziennego użytku – to cała filozofia związana z zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi, niekonwencjonalną stylistyką i stylem jazdy, jaki reprezentuje nowa Mazda. Intensywne poszukiwanie inspiracji przeniosło projektantów z autostrad i zatłoczonych miejskich ulic do świata natury, świata zwierząt. Wówczas opracowali oni filozofię projektową KODO, czyli dusza ruchu, która odwołuje się do dynamicznych ruchów drapieżników.

Test japońskiej technologii

Mazda 6 od momentu wejścia na rynek wzbudza wiele emocji. Zachwyca zarówno fanów motoryzacji, ekspertów, jak i motoryzacyjnych laików. To auto jest urzeczywistnieniem potrzeb konsumentów i odpowiedzią na warunki, jakie dyktuje rynek. Wielokrotnie oceniane plasuje się wysoko w rankingach na całym świecie. Mazda 6 zdobyła tytuły Auto Lider 2013, Złota Kierownica 2013 oraz nagrodę Auto Bild Design Award 2013. Nie musisz jednak wierzyć statystykom i opiniom innych. Już teraz przetestuj nową Mazdę 6 i  przekonaj się czy odpowiada ona Twoim oczekiwaniom. Warto skorzystać z tej możliwości, dzięki której możemy dowiedzieć się, jak wybrane auto sprawuje się w naturalnych warunkach. Przy okazji, na chwilę, sami będziemy mogli poczuć się jak profesjonalni testerzy aut. Opinia, którą wydamy po takiej przejażdżce pozwoli odpowiedzieć na pytanie: czy to właśnie tego auta szukamy.

Mazda udowodniła, że możliwe jest oddanie w ręce klientów samochodu łączącego w sobie nowoczesną stylistykę, bezpieczeństwo, wielozadaniowość i komfort jazdy. Marka ta deklasuje konkurencję, stając się liderem na światowym rynku motoryzacyjnym.

 

fot:freedigitalphotos.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.