Czy klawiatura powróci?

Smartfony to trend, który jest aktualnie na technologicznym topie. Każdy producent telefonów korzysta z wyświetlaczy dotykowych, nie dając zbytniego wyboru konsumentowi. Konsumenci mają możliwość jedynie wybrać markę, rodzaj, wielkość telefonu oraz dodatki.

Coraz ciężej jest wybrać coś unikatowego i oryginalnego. Zdecydowana ilość telefonów jest praktycznie identyczna i rozróżnia się je jedynie po logo producentów. Dawniej na rynku był zdecydowanie większy wybór. Obecnie wszystkie modele są do siebie bardzo podobne. Dobrym rozwiązaniem byłby jednak powrót do klasycznego wyglądu – telefonu z klawiaturą.

Ewidentnie byłby to krok w kierunku posiadaczy telefonów jeszcze starszych z klasyczną klawiaturą, chcących wymienić swój model na coś nowszego, lecz także z klawiaturą. A przecież, klawiatura jest w zdecydowanym stopniu ułatwieniem. Nie tylko ze względu na starszych ludzi – to oni przeważnie mają problemy z opanowaniem nowoczesnych telefonów. Dzięki klawiaturze mają pewność, że wykręcą numer, który faktycznie chcieli wybrać. Klawiatura numeryczna łączona jest także z popularnymi ekranami dotykowymi. Dzięki temu mamy możliwość połączenia klasycznej klawiatury typu WSAD razem z ekranem dotykowym – połączony jest wygląd klasyczny z nowoczesnym.

Ciekawie by się stało, gdyby producenci telefonów powrócili do klasyki telefonów komórkowych – telefonów wyposażonych w klawiaturę, a nie tylko ekran dotykowy. Być może już niedługo zapanuje taki trend. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.