Event to nie problem!


Chcesz zorganizować wspaniałą imprezę dla pracowników? Uczcić otwarcie nowej inwestycji? Zorganizować dzieciom wspaniały czas? Żaden problem – dzięki ofercie grupy marketingowej InSpe możesz zrobić wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. To wysokiej klasy specjaliści od kompleksowej organizacji różnego rodzaju wydarzeń, czyli eventów!

Dlaczego warto z InSpe?

Grupa marketingowa InSpe ma w swojej ofercie wiele usług różnego rodzaju, w tym pokaźną część portfolio stanowią eventy. Organizowane przez nią imprezy odbywały się w różnych lokalizacjach, a także dla odmiennych grup odbiorców – zaczynając od dni otwartych z udziałem dzieci, kończąc na uroczystościach związanych z otwarciami nowych inwestycji. Były to zarówno wydarzenia pełne dostojeństwa i powagi, jak również z poczuciem humoru i na wesoło. We wszystkich przypadkach można było powiedzieć, że zakończyły się sukcesem i zadowoleniem uczestników. InSpe odpowiada także za udaną oprawę wielu jubileuszy. Obojętnie, czy impreza odbywa się na świeżym powietrzu (np. piknik) , czy też ma miejsce w budynku, InSpe zawsze znajdzie dla niej odpowiedni program, dzięki któremu wszyscy uczestnicy będą wspominać zabawę przez długi czas!

Oczywiście nie byłoby to możliwe bez zaplecza sprzętu i ludzi – InSpe dysponuje zarówno odpowiednim wyposażeniem na każdą imprezę, jak również i sztabem fachowców. Fachowcy Ci zajmują się dosłownie wszystkim, zaczynając od samego przywiezienia sprzętu na miejsce imprezy, poprzez montaż i rozstawienie, aż po czuwanie nad jego prawidłowym działaniem w trakcie eventu. Dlatego masz pewność, że każda impreza będzie stuprocentowo udana – a uczestnicy będą dopytywać, kiedy urządzisz kolejną?

Jaki jest koszt?

InSpe nie posiada żadnego „sztywnego” cennika swoich usług. Koszt organizacji imprezy zależy między innymi od takich czynników, jak ilość potrzebnego sprzętu i ludzi do jego obsługi, liczba zaplanowanych w trakcie atrakcji, liczba uczestników, itp. Dlatego każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie – ale we wszystkich przypadkach będzie ono bardzo atrakcyjne. Na Twoje życzenie grupa może ściągnąć na wydarzenie gwiazdę – aktora, piosenkarza, a nawet znany zespół muzyczny. Dla InSpe nie ma rzeczy niemożliwych – przekonaj się o tym!

Jeśli interesuje Cię, jak wyglądają eventy InSpe, odwiedź stronę grupy i zobacz przykłady poprzednich wydarzeń. A jeśli interesują Cię koszty zorganizowania eventu dla siebie, po prostu skontaktuj się z InSpe, a całą resztą ustalicie w trakcie rozmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.