Oświetlenie w kuchni

Przygotowanie pierwszej filiżanki kawy rano, umieszczanie artykułów spożywczych na blacie lub dyskutowanie o tym „jak minął dzień” podczas kolacji: to tylko niektóre rzeczy, które robimy w kuchni. Wypełnij wszystkie z nich światłem, tworząc jednocześnie funkcjonalną, wygodną i bezpieczną kuchnie Oto, jak ją zdobyć!

Trzy różne obszary zwykle współistnieją w kuchni: obszar roboczy- służący do przygotowywania posiłków, spiżarnia- służąca do przechowywania produktów i jadalnia. Każdy z tych obszarów wymaga konkretnej instalacji oświetleniowej. W każdym razie, oświetlenie  kuchni powinna ułatwić ogólną wizję i uniknąć cieni lub obszarów nie oświetlonych.
W rzeczywistości, dobry projekt oświetlenia zwiększa bezpieczeństwo obszaru roboczego, optymalizuje zużycie energii w domu, a także przyczynia się do tworzenia zarówno miły i praktyczny środowiska. W praktyce istnieją dwa rodzaje lamp, które mogą być wykorzystane, aby uzyskać jednorodną i efektywne oświetlenie w kuchni: oprawy typu downlight i opraw powierzchniowych.

Tomo jest dobrym przykładem podtynkowej lampy sufitowej. Do wyboru jest w barwie zimnej- idealnej do obszarów roboczych w kuchni a takze w barwie ciepłej która które pomoże stworzyć przytulną atmosferę w jadalni.

Do kuchni o niskiej wysokości sufitu podwieszanego, lepiej wybrać oprawy typu downlight z cienką skrzynką montażowa np. Tomo. Pozostałe lampy, takie jak Dot- w okrągłym kształcie lub Bora kształcie kwadratu, są innymi opcjami, aby oświetlić kuchnie lub ich korytarze dostępu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.