Te same oprawy, a inne zastosowanie

Wytwórców modułów światła jest cała masa. Wiele z tego typu zakładów jest w stanie pochwalić się bardzo podobnym zbiorem produktów. Aczkolwiek, nawet niewielkie różnice są w stanie spowodować, iż jedna świetlówka będzie nadawała się do zamontowania w mieszkania, zaś inny produkt sprawdzi się wzorowo w firmie.

Rywalizacja w tej branży jest wzorem dla pozostałych, jak rozwijać się dzięki sukcesom pozostałych. Wymyślne pomysły wdrażane przez konkurentów powodują pogoń, tym samym przyczyniając się do rozwoju naszej oferty.

Giganci branży oświetleniowej – Kanlux czy Intelight

Na dzień dzisiejszy jedną z najbardziej kojarzonych marek jest Kanlux. Mogą oni zaproponować nie tylko oprawy dla domu. Znajdziecie tam także źródła o niskim zapotrzebowaniu na energię lub lampy, które będą przydatne w zakładach pracy. Dzięki nieprzerwanemu progresowi, było im dane wzbogacić paletę oferowanych modułów. Dzisiaj wytwarzają lampki na stół, oprawy sufitowe oraz całe systemy oświetleniowe.

Jak pisałem wyżej, firmy nawet gdy mają w ofercie podobne produkty, częstokroć celują w odmienną grupę klientów. Taka sytuacja zachodzi dokładnie w przypadku firmy Intelight. W palecie artykułów możecie odnaleźć oprawy, które da się użyć nawet w czasie awarii energii elektrycznej. Jest to możliwe dlatego, że artykuły te nazwano awaryjnymi, co znaczy, że wyposażono je w dodatkowy moduł.

Oprawy rastrowe powyższej firmy w sytuacji braku prądu wywarzają sygnał świetlny z jednej tylko świetlówki miast ze wszystkich dostępnych. Artykuł ten nie różni się właściwie w żadnym aspekcie od opraw pozostałych wytwórców. No może poza tym małym drobiazgiem.