Telewizor – jesteś na tak?

Niemalże co roku czołowi producenci telewizorów, jak Sony, Samsung czy Sharp wprowadzają na rynek coraz nowsze modele o większej przekątnej i cieńszym ekranie. Wszystko w teorii brzmi idealnie, jednakże czy telewizor ciągle jest czymś niezbędnym? I tak i nie, zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy danej teorii.

Bez telewizora. Ale jak to?

No właśnie, wielu domowników z pewnością nie potrafiłoby obejść się tygodnia bez teleodbiornika. W końcu telewizor to źródło informacji oraz rozrywki. Dzięki szerokiej liście programów oferowanych przez dostawców możemy w każdej chwili dowiedzieć się, co dzieje się na świecie, wystarczy tylko włączyć telewizor i wybrać odpowiedni program. Ponadto brak telewizora uniemożliwia korzystanie z takich urządzeń, jak nowoczesne konsole do gier, np. PS4 lub XBOX One. Co więcej, telewizor o szerokiej przekątnej wraz z dobrym zestawem głośników i czytnikiem blu-ray pozwala na stworzenie kina domowego. Dla maniaków filmowych to rozwiązanie idealne!

Można i bez!

W dobie Internetu telewizor powoli staje się urządzeniem zbędnym. Laptopy lub zwyczajne monitory komputerowe wyposażane są w coraz lepsze matryce, pozwalające na uzyskanie jeszcze lepszego obrazu. Ponadto w Internecie funkcjonuje wiele serwisów umożliwiających oglądanie najnowszych produkcji, seriali czy innych programów, których już nie trzeba oglądać w telewizji.

Wszystko zależy od charakteru i potrzeb

Obecność telewizora w domu uzależniona jest od stylu życia danej osoby. Ludzie zapracowani, którzy spędzają większość dnia w pracy, nawet nie będą mieli czasu na włączenie teleodbiornika. Natomiast mamy wychowujące dzieci lub osoby już niepracujące z pewnością spędzą mile czas oglądając swój ulubiony serial dużym ekranie we własnym domu. Zobacz więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.