Astygmatyczne soczewki Acuvue

Soczewki firmy Johnson&Johnson są świetnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Zawarta w ich produkcji technologia Lackreon powoduje całodniową świeżość soczewki, a zawarta w nich technologia ASD, utrzymuje soczewkę w dogodnej dla użytkownika pozycji przy mrugnięciu okiem. Chronią również przed działaniem promieni UV.
Warto pokrótce scaharakteryzować poszczególne soczewki:

  • Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism

Jest to rodzaj soczewek, który zawsze pozostaje na swoim miejscu, w czasie każdej wykonywanej czynności. Zapewniają one wyraźne i stabilne widzenie oraz dzięki przepuszczalności tlenu, oczy wyglądają zdrowo. Dzięki posiadaniu tych soczewek oczy nie wyglądają na zmęczone. Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism są  przeznaczone do 2-tygodniowego stosowania.

  • Soczewki Acuvue Advance for Astigmatism

Soczewki te, również przeznaczone są dla ludzi cierpiących na astygmatyzm, dzięki regularnemu ich używaniu, zapewniają ostre i stabilne widzenie. Konstrukcja ich brzegów umożliwia ciągły komfort noszenia. Szkła soczewek Acuvue Advance for Astigmatism są użyte z miękkiego i stabilnego materiału. Cechuje je: łatwość dopasowania, stabilność rotacyjna oraz wysoki komfort noszenia.

  • Soczewki Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism

Są to soczewki astygmatyczne przeznaczone do codziennej wymiany. Jest to rozwiązanie o tyle komfortowe, że zawsze zakładamy soczewkę świeżą, która wolna jest od zabrudzeń i uszkodzeń. Jest to soczewka bardzo miękka, co z początku może utrudniać jej zakładanie.