Bielizna ślubna – jak ją wybrać?

promocje-w-aptekach

Bielizna ślubna to trudny temat. Odpowiednio dobrana wpłynie nie tylko na Twój atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim na samopoczucie. Bielizna „z przypadku” może odebrać urok Twojej sukience.

 Bielizna wyszczuplająca?

            Jeśli Twojej sylwetce nieco brakuje do ideału, przemyśl zakup bielizny wyszczuplającej. Odpowiednio dobrana bielizna wyszczuplająca sprawi, że będziesz wyglądała szczuplej i atrakcyjniej w tym jedynym, wymarzonym dniu. Pamiętaj, aby bielizna, którą wybierzesz, była dopasowana do Twojej sukni.

Wiele firm bieliźniarskich posiada w swoim asortymencie bieliznę wyszczuplającą. Jeśli do tej pory hasło „bielizna wyszczuplająca” kojarzyło Ci się z niewygodnymi, ciasnymi rozwiązaniami o nieatrakcyjnym wyglądzie, pora zmienić swój pogląd na tę sprawę! Zainteresuj się tematem nowoczesnej wyszczuplającej bielizny ślubnej, a na pewno zmienisz zdanie.

 Dobór bielizny ślubnej

            Bielizna ślubna powinna być dobrana do koloru sukni ślubnej. Jeśli chcemy w tym wyjątkowym dniu wyglądać kobieco , pomyślmy o wyborze bielizny z koronki. Dolną część bielizny możemy wybrać spośród stringów, pełnych majtek lub ozdobnych bokserek. Dobór stanika zależy od dekoltu sukni ślubnej. Dla pań o niewielkim biuście, dobrym wyjściem na tę okazję jest biustonosz typu push-up. Jeśli masz duży biust, przemyśl wybór koronkowego biustonosza z usztywnianymi miseczkami.