Dom w Hiszpanii – marzenia, a rzeczywiste możliwości

dom-hiszpaniaHiszpania znana jest Polakom głównie z wakacyjnych wojaży. Najczęściej kojarzy się z pięknymi wybrzeżami, klimatycznymi miasteczkami i słoneczną pogodą. To warunki, które wielu chciałoby mieć nie tylko podczas urlopu, ale i w codziennym życiu. Rzadko zdarza nam się jednak naprawdę rozważać zakup lub długoterminowy wynajem nieruchomości w takich miejscach, ponieważ zakładamy, że jest to kosztowne i niezwykle trudne w realizacji. Mimo to okazuje się, że zarówno wynajem, jak i zakup domu w Hiszpanii jest możliwy praktycznie dla każdego, kto dysponuje odpowiednią sumą pieniędzy.

Szansa na nabycie własnej nieruchomości w tym kraju dodatkowo wzrasta, jeśli uda się znaleźć dobrą agencję nieruchomości, pośredniczącą w międzynarodowych transakcjach. Jedną z takich firm jest Agnes Inversiones.

Wśród popularniejszych regionów Hiszpanii, w których obcokrajowcy chętnie się osiedlają, zdecydowanie należy wymienić słoneczne wybrzeże Costa del Sol i Marbellę. Także wspomniana agencja proponuje szereg domów zlokalizowanych właśnie w tych miejscach. Korzystając z tej oferty, można mieć pewność, że każda wizyta w hiszpańskim domu zagwarantuje dużo pięknej pogody i warunki idealne do wypoczynku. To świetny pomysł na zimową ucieczkę z chłodnej Polski i na udane wakacje, kiedy w Polsce lato jest zbyt deszczowe. Ponadto dom w Hiszpanii z Agnes Inversiones to gwarancja pomocy na każdym etapie czynności związanych z zakupem.

W pierwszej kolejności, agencja pomaga znaleźć dom spełniający wszystkie oczekiwania klienta. Następnie przeprowadza go przez cały proces zakupu, włączając w to załatwianie spraw urzędowych i pośrednictwo w kontakcie ze sprzedającym. Agnes Inversiones nie zostawia klienta także po zakończeniu procedur związanych z zakupem domu. Już po nabyciu nieruchomości można korzystać z szerokiej palety dodatkowych usług posprzedażowych, w tym wsparcia w pracach budowlanych czy w projektowaniu wnętrz. Poza tym Agnes Inversiones ułatwia zarządzanie nieruchomością podczas powrotów właścicieli do Polski. Poprzez pracowników firmy można wykupić np. usługi ogrodnicze czy sprzątanie domu. Ponadto właściciele nieruchomości mogą korzystać m.in. z opcji dowozów z/na lotnisko. Warto też wspomnieć o bogatej ofercie wynajmu, która jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą zainwestować we własny dom.