Drzwi oraz okna o których marzyłeś.

Jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne to warto zadbać o to, żeby zapewniały bezpieczeństwo, dlatego też najlepszym rozwiązaniem są drzwi antywłamaniowe. Na przykład drzwi mają certyfikat najwyższej klasy odporrności na włamania. Pamiętajmy o tym, że drzwi mają nie tylko dekorować nasze mieszkania, ale też chronić nasz majątek przed kradzieżą. Drzwi wewnętrzne muszą natomiast pasować (zarówno pod względem koloru jak i formy) do charakteru wnętrz. Jeśli wnętrze jest nowoczesne – wybierzmy drzwi o podobnym charakterze.

W tej chwili istnieje szeroka oferta okien. Na zamówienie wytwarzane są okna drewniane Wrocław o dowolnej barwie i o dowolnym rozmiarze, dzięki czemu możemy nadać naszemu domowi niepowtarzalny charakter. Producenci posiadają wiele wzorów okien, jakie pokazują potencjalnym klientom. Na zlecenie produkowane są okna zarówno z rodzimych, jak i z zagranicznych rodzajów drewna.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo wiele produktów nazywanych energooszczędnymi, także okna energooszczędne. Co wyróżnia te okna od zwykłych? W głównej mierze parametrami termicznymi. Uw (przepuszczalność termiczna okna) standardowo wynosi ok. 2,4 W/metr kwadratowy,  okna energooszczędne mają współczynnik 0,85-1 W/metr kwadratowy. Dzięki oknom energooszczędnym można zaoszczędzić na ogrzewaniu. Popularność zdobywają też okna drutex, jakie cechuje to, że są tak zaprojektowane, by pasowały zarówno do niedawno postawionych domów, jak i do budynków restaurowanych.