Dwa przedsiębiorstwa, podobna oferta

W poniższym wpisie postaram skupić się na dekorowaniu pokoju dziennego. Owy tekst i polecane tutaj produkty są sprofilowane przede wszystkim na ludzi, rozmiłowanych w minimalizmie i elegancji. Nie jest to związane z jakimiś moimi uprzedzeniami, lecz zamiarem pokazania Wam wyrobów zakładów, oferujących niemal identyczne oprawy.

Jeżeli jesteście zainteresowani, zapraszam. Są to firmy Candellux i Cleoni. Na łamach stron wielu sklepów w sieci możecie zobaczyć, iż wytwórnia lamp Cleoni zajmuje się produkcją opraw, których obudowę stworzono z masy ceramicznej. Mogą być one wręcz doskonałe do nieudekorowanych gipsowych ścian.

Oświetlenie mieszkania w eleganckim stylu

Takie oprawy i lampy oferuje marka Candellux. Sklepy takie, jak Otolampy.pl poza plafonami, ma w swojej ofercie kinkiety i żyrandole powyższej marki.

Tak, jak w temacie produktów z logiem Cleoni, tak i artykuły firmy Candellux są doskonałe do powieszenia w skromnie przyozdobionych pomieszczeń. Wszelkiego typu krzesła i meble stylizowane na retro będą się z nimi gryźć. Możecie próbować przełamywać taki wystrój przy pomocy ciekawych akcentów, pokroju ręcznie produkowanych ozdób zdobytych podczas zamorskich podróży. Ale poddaje to Waszej ocenie.

Candellux to także bardziej awangardowe plafony, których klosze przyozdobiono stosownym rysunkiem. Te artykuły prędzej będą nadawać się do kawalerek przesyconych duchem domowego ogniska. Naturalnie i firma Cleoni posiada w swoim asortymencie produkty dla fanów przytulnego urządzenia wnętrz. Są to różnorakie klosze w kształcie liścia czy biedronki do zainstalowania w pokoju Waszych dzieci.