Katalogi przedsiębiorstw – czym są?

Jak wygląda katalog przedsiębiorstw i do czego służy? Katalog z przedsiębiorstwami stanowi wykaz firm ułożonych w konkretnym porządku według branż . W zakładce „katalog” znajdziemy te branże: budownictwo, energetyka, finanse itd. Polski katalog przedsiębiorstw to konkretny przykład takiego katalogu. Znajdują się w nim firmy z następującymi elementami opisu: nazwa, dane teleadresowe oraz rozmaite linki do stron www firm.Katalog przedsiębiorstw ma być własnie takim katalogiem który stanowi konkretne źródło informacji. Każde hasło z nawą firmy zawiera kilka tagów które umożliwiają pobranie większej ilości informacji. Katalog przedsiębiorstw to przedsięwzięcie które stanowi nową jakość na rynku firm polskich. Sądzimy że każda osoba chcą ca prowadzić działalność powinna zapoznać się z możliwościami jakie im ten katalog daje. Katalog przedsiębiorstw to spis firm stanowiących o obliczu rynku w Polsce. Każda firma ma stronę która na dole zawiera tagi – słowa kluczowe, na przykład firma ubezpieczeniowa: ubezpieczenia majątkowe na życie, zdrowotne, fundusze, ubezpieczenia na życie. W ten sposób łatwiej znaleźć firmę wiedząc jaką ona działalnością się zajmuje.

Polski katalog przedsiębiorstw zawiera też wyszukiwarkę dzięki której łatwiej znaleźć firmę. Np. wpisujemy hasło :elektryk poznań” i wyskakują nam na ekranie firmy które w Poznaniu zajmują się energetyką. Przedsiębiorstwa mają za zadanie prowadzenie działalności odpowiedniej dla ich profilu. Toteż katalog dzieli firmy na branże i według tego wykazu też możemy szukać. Jest więc to katalog składający się z podziału branżowego i wyszukiwarki. Aby się w nim znaleźć należy wypełnić formularz i się zarejestrować. Katalog udostępnia dwie wersje: standardową – nazwa firmy, branża, dane teleeadresowe; oraz premium – z dodatkowymi opcjami, takimi jak opis działalności, tagi, galeria zdjęć, lokalizacja na mapie.

Ta druga wersja jest już płatna – cena brutto na dwadzieścia cztery miesiące wynosi dwieście dziewięćdziesiąt dziewięć złotych. Można wtedy też zamieścić własne logo, oraz dodać inne dodatkowe elementy które stanowiły będą szczególne urozmaicenie danej strony. Wystarczy zatem kliknąć zamawiam i już owo zamówienie na hasło będzie realizowane. Oprócz tego jeszcze na stronie głównej firmy mogą sobie zamieszczać jeszcze bardziej szczegółowe opisy-reklamy swojej działalności.