Moduły z porcelany dla Twojego domu

Nic nie ochroni Cię tak dobrze, jak obudowa z porcelany. Stanowi to jeden z bardziej trwałych izolatorów na rynku. Toteż tak ochoczo posługiwano się nią już w dwudziestym wieku. Dzisiaj coraz bardziej ochoczo wraca się do tego typu rozwiązań. Porcelana ponownie upaja się wzrastającą sławą w branży elektrycznej.

Z porcelany można zrobić obudowę włączników i gniazd elektrycznych. Nawet w chwili przepięcia, nie pojawi się obawa, że porazi nas prąd. Ma się rozumieć plastik także jest dobrym izolatorem, lecz charakteryzuje się mniejszą wytrzymałością. Istnieje możliwość, iż pod wpływem wysokiej temperatury, stopi się.

Osprzęt porcelanowy w naszym domu

Mam jeszcze w głowie czasy, kiedy udawałem się do piwnicy po rower, a tam zamiast znanych dzisiaj wyłączników były porcelanowe. Detal tego typu jest dla mnie niejako reliktem przeszłości, wspomnieniem wczesnych lat. To jest powód, dlaczego każdego rodzaju włączniki i gniazda stworzone z porcelany tak wzruszają.

Porcelanowe moduły sposobnym jest podłączyć za pomocą standardowych puszek przeznaczonych do montażu w ścianie. Co więcej, wyłączniki takie nie nie muszą pełnić wyłącznie funkcji kontrolerów. W hurtowniach da się nabyć również wersje krzyżowe, spinające dwa normalne wyłączniki światła.

Dzięki temu możemy zbudować kompletny system oświetleniowy w oparciu o tego rodzaju moduły. Pozwoli to upodabniać w firmie wszystkie wyłączniki. Na dzień dzisiejszy towary w tym stylu dostępne są w wielu internetowych sklepach. Już w kwadrans możecie zakupić porcelanowy osprzęt na potrzeby Twojej kawalerki.