Na co możemy liczyć zatrudniając profesjonalnego detektywa?

detektywWiększość osób kojarzy detektywów głównie z kryminałami, jednak w życiu prywatnym usługi detektywistyczne również mogą okazać się bardzo przydatne. Istnieje szereg sytuacji, w których warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w odkrywaniu najskrytszych tajemnic i gromadzeniu cennych informacji.

Pomoc wykwalifikowanego detektywa może okazać się niezbędna zarówno w wielu sytuacjach z życia prywatnego, jak i w sprawach zawodowych, dlatego dobre agencje detektywistyczne świadczą szereg usług kierowanych do indywidualnych klientów oraz firm.

W podstawowej ofercie biura detektywistycznego na pewno znajdą się usługi dobrze nam znane z opowieści kryminalnych. Wynajmując profesjonalistę, można liczyć na pomoc w śledzeniu niewiernego współmałżonka, na próbę odnalezienia dawno niewidzianych członków rodziny albo znajomych, jak i na wsparcie w kompletowaniu dowodów oszustwa lub innego przestępstwa. Detektywi wynajmowani są również w razie nadzwyczajnych sytuacji życiowych, jak choćby zaginięcie bliskiej osoby, próby odkrycia rzeczywistej tożsamości pewnych osób lub podejrzenia, że jest się śledzonym. Wykwalifikowani detektywi mogą pomóc odkryć, czy nikt nie inwigiluje ich klienta i czy na co dzień nie grozi mu niebezpieczeństwo ze strony osób trzecich.

Biuro detektywistyczne pomaga także w przeprowadzaniu różnego rodzaju ekspertyz. Mowa tu m.in. o badaniach wariografem potwierdzających wiarygodność poszczególnych osób lub o testach DNA, pomagających w rozwikłaniu nurtujących klienta zagadek. Oprócz tego wyspecjalizowani detektywi pomagają w sprawach biznesowych. Przedsiębiorstwa mogą zwrócić się do agencji detektywistycznej z prośbą o weryfikację wiarygodności kontrahentów lub pracowników.

Niektóre agencje detektywistyczne, jak choćby www.nemezis24.pl prowadzą również działania z zakresu windykacji. Pomagają w odzyskiwaniu długów poprzez gromadzenie dowodów na wypłacalność dłużników, jak też pomagają w skłonieniu zadłużonych do zwrócenia należności bez podejmowania dodatkowych kroków prawnych i nadzorują spłatę długu. Dodatkowo, biuro realizuje zlecenia z zakresu działań ochroniarskich i zakłada systemy alarmowe. W razie potrzeby reprezentuje też swoich klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych oraz udziela specjalistycznych porad prawnych.