Niesamowity SYLWESTER w RPA – Podróż Wakacje Sylwester-3 w 1

Jak spędzić tegorocznego Sylwestra, by nie był kolejnym zakończeniem i rozpoczęciem roku takim jak dziesiątki poprzednich? Wielu z nas stawia sobie to pytanie i zastanawia się nad czymś oryginalnym i zapadającym w pamięć na długie lata.

Planując wystrzałowego, innego niż wszystkie poprzednie Sylwestra trzeba przede wszystkim założyć, że nie spędzimy go w miejscu zamieszkania, ani też w bliskiej okolicy. Ważne, by nie ograniczała nas typowo sylwestrowa przerwa w pracy – dwa lub trzy dni wolnego, ale by ten wyjątkowy dzień spędzić w ramach czegoś większego, pozwalającego równocześnie na odetchnięcie od obowiązków zawodowych i szaro burej pogody, jakiej często o tej porze roku doświadczamy w kraju.

Gdzie zatem przełom roku powita nas przyjazną pogodą, zapierającymi dech widokami i poznaniem całkowicie odmiennej kultury? Takie atrakcje czekają np. w Republice Południowej Afryki. Sylwester w RPA połączony z przyjemnościami dostępnymi w czasie wakacji będzie z pewnością jedną z „wypraw życia”.

Bardzo urozmaicony program wyjazdu sylwestrowego do RPA posiada Biuro Turystyki Logos Tour z Warszawy. Wycieczka zaczyna się od zwiedzania Kapsztadu, jest też rejs statkiem na Wyspy Fok i Przylądek Dobrej Nadziei, podglądanie afrykańskich pingwinów w ich naturalnym środowisku. Sama zabawa sylwestrowa odbędzie się w Johannesburgu w lokalnej restauracji, przy posiłkach zrobionych m.in. z mięs dzikich afrykańskich zwierząt, a w kolejnym dniu oczywiście zwiedzanie samego miasta.

I co dla większości najistotniejsze, wyjazd do rpa z logostour to spędzenia aż dwóch dni na terenie Parku Narodowego Krugera i oddanie się polowaniu aparatem fotograficznym na lwy, słonie, nosorożce i wiele innych dzikich zwierząt.

Ostatnie trzy dni grupa spędza w Zimbabwe pływając statkiem po rzece Zambezi, buszując po miejscowym bazarze w poszukiwaniu miejscowych cudów rękodzielniczych, czy podziwiając tańce tubylców.

Sylwester w RPA połączony ze zwiedzaniem kraju i z pobytem na prawdziwym safari to coś co będzie wspominać się do końca życia, a prezent w takiej postaci sprawiony ukochanej osobie będzie prezentem niezapomnianym.