Oprogramowanie dla firm Intea nadciąga

Oprogramowanie dostępne w chmurze marki Intea, rozwijane jest od 2001 roku. Obecnie z rozwiązania korzystają głównie więksi przedstawiciele sektora MŚP i administracji publicznej. W listopadzie firma Outcom wypuściła na rynek wersję dedykowaną mikroprzedsiębiorstwom. Intuicyjność, niski koszt i funkcjonalność mają być kluczem do sukcesu.

Liczy się wszechstronność i łatwa obsługa

inteaMikro przedsiębiorcy mają zróżnicowane potrzeby. Jedni szukają programu do fakturowania, inni chcą promować firmę przez stronę internetową lub rozwinąć e-handel. Jeszcze innym wystarczy sam program magazynowy. W odpowiedzi Intea oferuje zintegrowaną funkcjonalność, ubraną w nowoczesny interfejs.
Najnowsze zmiany podniosły ergonomię pracy z dokumentami. Poruszanie się po programie przyspiesza pulpit powitalny, własne menu użytkownika i samouczki. Do dyspozycji przedsiębiorców oddano bazę porad z dziedziny prowadzenia działalności gospodarczej, sprzedaży w internecie i marketingu.

Przeciągnij i upuść, by zbudować stronę internetową lub e-sklep

Jesienna wersja Intea to przebudowany system zarządzania treścią stron www. Użytkownik może samodzielnie rozrysować układ strony lub sklepu, a następnie metodą przeciągnij i upuść zaprojektować rozmieszczenie elementów. Gotowe szablony ułatwiają dostosowanie wyglądu.

Chmura Intea to niższy próg wejścia

Oprócz podstawowych modułów, oprogramowanie dla firm Intea oferuje bogatą funkcjonalność w zakresie gospodarki magazynowej, zarządzania relacjami z klientami i budowy strony www czy e-sklepu. Przedsiębiorca może sięgnąć po moduły do fakturowania i prowadzenia rozliczeń za 0zł/m-c, z linii BASIC. – tłumaczy Joanna Reich, Product Manager Intea. Dla przykładu stronę internetową można mieć już od kwoty 8,90 zł miesięcznie, a sklep internetowy od 27,90 zł/m-c.

Dalsze plany rozwoju

W pierwszym kwartale 2013 roku firma Outcom udostępni program księgowy, co dopełni zakres funkcjonalny. Już teraz użytkownicy współpracują z biurami rachunkowymi, dzięki możliwościom eksportu rejestrów sprzedaży i zakupu. Nowy rok przyniesie również nowe rozwiązania dla firm usługowych.