Szkolenie Excel Cognity

Zapraszamy na szkolenia z MS Office m.in. szkolenie excel organizowane przez firmę szkoleniowo – doradczą Cognity z Krakowa.

Specjalnie dla osób, które pragną wzbogacać swoje kwalifikacje przygotowaliśmy szkolenia MS Office. Cognity posiada wykwalifikowanych specjalistów. Dane szkolenie Office przeznaczony  jest dla użytkowników o rożnym stopniu zapoznania z programem VBA, które zawsze dostosowane są do posiadanych umiejętności przez uczestników szkolenia  PowePoint.
Każdy szkolenie VBA tworzony jest przez kadrę profesjonalnych trenerów i grupę  ekspertów firmy Cognity. Każde szkolenie organizowane jest z myślą, o jak najlepszym zapoznaniu uczestników z wybranym programem z pakietu MS Office, tak aby potrafili samodzielnie wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy po zakończeniu autorskiego kursu.
Szkolenie  Excel 2010 charakteryzuje się tym, że wykładowca dokładnie zapoznaje uczestników zajęć z opcjami, które umożliwią im pełne wykorzystanie możliwości jakie oferuje ten program. Cognity przygotowuje także tematyczne kurs jak np. szkolenie Excel Branżowy. Są to m.in. szkolenie Excel w Analizach Danych, szkolenie  Excel w Logistyce, kurs  Excel w Analizach Sprzedaży, szkolenie  Excel dla Finansistów i Księgowych oraz kurs  Tabele Przestawne. Podczas Naszych autorskich szkoleń Kursanci zapoznają się z programem Excel i będą wykonywać w nim różne zadania. Dzięki tym kursom  będą umieli wykonywać obliczenia z zastosowaniem adresowania względnego i bezwzględnego, kopiować formuły, stosować zarówno funkcje obliczeniowe jak i logiczne, analizować i wyszukiwać dane, a także tworzyć i edytować wykresy. Ponadto nauczą się grupować, sortować i filtrować dane w tabeli przestawnej, importować dane ze źródeł zewnętrznych oraz przeprowadzać prognozowanie finansowe.

Kurs  Visual Basic w Excelu to kurs, który tworzony jest zmyślą dla zainteresowanych osób, którzy chcą poznać podstawowe zasady kodowania algorytmów w programie Excel, a także chcieliby nauczyć się jak tworzy się aplikacje, na których będą pracować inni pracownicy w firmie. Nasze szkolenie VBA w Excelu nauczy uczestników zajęć jak rejestrować, uruchamiać i zabezpieczać makropolecenia. Poznają również jak zarządzać kodem VBA, archiwizować i przenosić kod oraz najważniejsze skróty klawiszowe. Oprócz tego Kursanci dowiedzą się o podstawach programowania w programie, typach danych VBA, przetwarzaniu tekstów, łączeniu ciągów znaków oraz funkcjach przetwarzających ciągi znaków.

Kurs Word

stworzyliśmy specjalnie dla osób, które chciałyby efektywniej współpracować z edytorem tekstu i przygotowywać firmowe dokumenty. To kurs Word dedykujemy właśnie osobom, które nie znają programu Word lub znają go tylko pobieżnie, ale chcą nauczyć się sporządzać profesjonalne listy, pisma czy używać korespondencji seryjnej.
Dla naszych Klientów prowadzimy również kurs PowerPoint. Kurs PowerPoint pozwoli uczestnikom tworzyć fachowe oraz interesujące prezentacje multimedialne. Szkolenie PowerPoint wzbogacony jest o tematy związane ze sztuką prowadzenia perfekcyjnej prezentacji. Kursanci podczas szkolenia PowerPoint dowiedzą się jak wstawiać do prezentacji tabele, obrazy, wykresy, a także jak stworzyć własny szablon z firmowym logiem. W trakcie kursu PowerPoint trener porusza również kwestie związane z komunikacją werbalną i niewerbalną pojawiającą się w trakcie prowadzenia prezentacji dla większej grupy słuchaczy.
Kurs Access to szkolenie, który wprowadza uczestników w tematy ściśle związane z tworzeniem baz danych oraz ich archiwizacją.

Kurs Access

oferujemy osobom, które nie znają programu lub znają tylko jego podstawowe zagadnienia, ale chcą zdobyć wiedzę dotyczącą tego właśnie programu. Na poziomie zaawansowanym uczestnik szkolenia będzie tworzyć zaawansowane kwerendy z wykorzystaniem języka SQL, przygotować bazę danych dla zewnętrznych użytkowników. Takie szkolenie pozwoli mu stworzyć złożone formularze i raporty z wykresami oraz zabezpieczyć dane i nadawać uprawnienia.
Cognity jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje kursy na najwyższym poziomie merytorycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby kursy organizowane przez firmę Cognity były idealnie dostosowane do oczekiwań Klientów. Nasi wykwalifikowani trenerzy to wieloletni praktycy z cennym doświadczeniem w branży szkoleniowej. Firma Cognity organizuje kursy MS Office w Krakowie a także w innych miastach Polski. Na specjalną prośbę Klienta, Cognity specjalizuje się w przygotowywaniu szkoleń otwartych i zamkniętych na terenie całego kraju również w weekendy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy dumni, że tak wielu znanych i cenionych partnerów biznesowych z całej Polski zaufało nam. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy z Nami.

cognity