Testujemy tablice magnetyczne

Sale lekcyjne pamiętane przez nas z lat młodości nie mogły odbyć się na pewno bez dwóch rzeczy. Pierwszą konieczną był belfer, który efektywniej lub mniej przekazywał wiedzę nieletnim osobom.

Drugą rzeczą jaką każdy z nas wspomina jest na pewno zielona matryca na której notowało się białą kredą. Po zapisaniu proporcjonalnej ilości zdań, zmazywało się je zmoczoną gąbką. Higieniczne i miłe nie było to dla nikogo, a na dodatek nierzadko gąbka zamiast wymazać tylko rozmazywała kredę.

Czas płynie a z nimi zielone matryce wolno acz sukcesywnie są zamieniane na tablice flipchart (kliknij, aby przejść do sklepu). Czym jest flipchart? Zwięźle pisząc jest to biała matryca na której, piszemy markerem a wszystko zmazujemy specjalną gąbką lub też piszemy na zawieszonym na niej bloku z kartkami papieru.

Do wyboru mamy różnego rodzaju flipcharty: magnetyczne lub nie, melaminowa, lakierowana, porcelanowa, z jedną nóżką lub trzema. Z pomocą dołączanych do tablic magnesów możemy przedstawić przygotowaną wcześniej prezentację. Ze względu na nie duże rozmiary i możność transportowania flipcharty są szczególnie doceniane na niewielkich salach wykładowych gdzie nie montuje się normalnych dużych matryc na ścianach.

Najbardziej rozwinięty wybór tego towaru odnajdziemy w sklepach internetowych gdzie odnajdziemy towar szczegółowo przystosowany do naszych potrzeb a dodatkowo dzięki wszędobylskich porównywarek cen sprawdzimy gdzie upatrzona matryca jest najtańsza. Produkty te idealnie sprawdzą się w każdej biznesie podczas narad czy konferencji a gdy są nieużywane można łatwo je poskładać i odstawić na bok tak by nie przeszkadzały w normalnej pracy.

Niektóre przedsiębiorstwa stawiają takie tablice w ważnym lokalizacji i zapisują na niej kolejne zadania dla podwładnych lub jest udostępniana podwładnym aby oni zapisywali na niej swoje projekty. Zastosowań dla tego produktu jest bardzo dużo a korzyść w każdej firmie jest bezdyskusyjny.

Niektóre firmy umieszczają takie tablice w centralnym miejscu i zapisują na niej kolejne zadania dla podwładnych lub jest udostępniana pracownikom aby oni wypisywali na niej swoje projekty. Przeznaczeń dla tego towaru jest bardzo dużo a zysk w każdej firmie jest bezdyskusyjny.