Zawody, czyli gdzie do pracy?

W obecnych, wciąż zmieniających się czasach wybór własnego zawodu absolutnie nie powinien być dyktowany jedynie naszymi pasjami, zainteresowaniami czy upodobaniami.

Zawody przyszłościJuż na etapie wyboru kierunku studiów, czy konkretnej szkoły wyższej warto jest mieć pełną świadomość tego , jakie zawody są poszukiwane na rynku pracy, a jakie nie cieszą się uznaniem i popularnością: w końcu chcemy po latach wyrzeczeń na studiach znaleźc prace a nie martwić się tym, że jej nie ma a podobnych nam bezrobotnych absolwentów są całe rzesze.

Trendy panujące  w dziedzinie rynku pracy i jego zapotrzebowania na przyszłe lata przedstawiono w pozycji Zawody przyszłości, czyli cała prawda o rewolucji na rynku pracy, nowych profesjach i specjalizacjach”.

To absolutnie konieczna publikacja na liście książek i poradników dla każdego, kto wciąż nie wie, jak mądrze i jednocześnie perspektywicznie pod względem finansowym pokierować swą przyszłą karierą zawodową.

Powinny sięgnąć po nią w sklepach również te osoby, które chcą zmienić profil dotychczasowej kariery na inny, a najlepiej taki, który bardziej odpowiada potrzebom współczesnego rynku i daje większą szansę na pracę.