Co warto mieć w swojej szafie?

Chcesz odświeżyć swoją szafę i postawić na sprawdzone klasyki, które będziesz mogła wykorzystać zawsze? Boisz się zmieniających trendów i nie masz ochoty co sezon wymieniać swojej szafy? Klasyczne rozwiązania można pozostawić takimi, jakie są, ale można je także dodawać do innych elementów, tworząc niespotykane zestawy. Dzisiaj przedstawimy kilka rzeczy, które powinnaś mieć w swojej szafie, aby potrafić się ubrać na każdą okazję.

Pierwsza rzecz to oczywiście tzw. mała czarna. Trzymaj się tego stwierdzenia, ale nie podążaj za nim ślepo. Chociaż każda z nas powinna mieć dobrej jakości czarną sukienkę, nie oznacza to, że musi być zbyt krótka albo z dużym dekoltem. Warunek jest jeden – sukienka ma Tobie pasować i być w czarnym kolorze. Najlepiej gdyby była bez rękawów albo z krótkimi rękawami, ale to już zależy od Ciebie. Pamiętaj, że nie powinna być ona zbyt krótka – taka, aby nadawała się zarówno na poważną uroczystość, jak i na randkę. Zmieniająca swój charakter w zależności od dobieranych dodatków. Po prostu uniwersalna.

Drugim elementem jest dobrze skrojony żakiet. Jest to bardzo ważne, aby mieć zawsze w swojej szafie coś biurowego, wyjściowego, klasycznego. Trzymajmy się stonowanych kolorów – granat, szarość, czerń. Klasyczny element może być dobierany zarówno do sukienek, spódnic, jak i spodni i zawsze będzie wyglądał dobrze.

Ostatni element to dżinsy. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę. Dobrze skrojone, dopasowane, w dość łagodnym odcieniu. Dzięki takiej parze będziesz mogła stworzyć stylizacje i do szpilek i do trampek. Zarówno do biura, jak również na randkę, a może nawet na zwykłe zakupy.

Pamiętaj – „diabeł tkwi w szczegółach”. Odpowiednia biżuteria, torebka czy szal… To właśnie dodatki nadadzą Twojej stylizacji odpowiedni charakter. Zobacz więcej.