Zarządzanie małą firmą

W teorii zarządzanie małym przedsiębiorstwem powinno opierać się przede wszystkim na obszernej wiedzy i uniwersalnych umiejętnościach menagera oraz jego osobistym zaangażowaniu i determinacji w osiąganiu kolejnych celów. Niestety praktyka weryfikuje powyższe założenia. Oczywiście są one nierozłącznym elementem do osiągnięcia sukcesu firmy, ale zarządzanie przedsiębiorstwem bazujące w większym stopniu na intuicji właściciela, niż realnych danych w dłuższej perspektywie związane jest z niepowodzeniem.

Rozwiązanie stworzone przez światowego lidera na rynku oprogramowania do zarzadzania przedsiębiorstwem – niemiecki koncern SAP, idealnie sprawdza się w zarządzaniu małą jednostką lub rozpoczynającą swoją działalność firmą. Oprogramowanie SAP Business One Starter Package całkowicie usprawnia proces zarządzania, dzięki szybkiemu obiegowi informacji oraz ich przechowywaniu w pamięci wirtualnej. Za pomocą pełnej integracji procesów zachodzących w firmie możliwe jest kontrolowanie kosztów w oparciu o rzeczywiste i bieżące dane, reagowanie szybko na zmiany, pokonywanie konkurencji, zwiększanie liczby i usprawnianie obsługi klientów, a przede wszystkim zwiększenie planowanego przychodu.

Rozwiązanie SAP Business One Starter Package dostępne jest w ofercie firmy SUPREMIS. SUPREMIS jest to firma, działająca od 8 lat na rynku oprogramowania dla firm, która została pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce. Specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP a także w usługach serwisowych. SUPREMIS umożliwia swoim klientom upgrade oprogramowania wraz z rozwojem firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, właściciele małych firm, nie muszą na początku swojej działalności inwestować w kosztowny system ERP do zarządzania przedsiębiorstwem, tylko mogą skorzystać z systemu dedykowanego dla małych firm jakim jest SAP Business One Starter Package.