Specyficzne rozwiązania branżowe

W dzisiejszych czasach słowo „rynek” oznacza miejsce spotkań konsumentów z producentami. Jednak z roku na rok rynek staje się miejscem transakcji coraz większym i bogatszym w nowe branże . Przedsiębiorstwo, aby skutecznie odnaleźć się na rynku musi być skutecznie zarządzane poprzez odpowiednie narzędzia informatyczne.

Rozwiązania branżowe oparte na aplikacji SAP Business One umożliwiają efektywne realizowanie celów firmy, a także efektywne zarządzanie. System SAP Business One został zaprojektowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują specyficznych rozwiązań branżowych dla swojej organizacji. SAP Business One jest to narzędzie sprawdzone i skuteczne, a przede wszystkim w przystępnej cenie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm.

Rozwiązania branżowe realizowane za pomocą SAP Business One są oferowane przez firmę SUPREMIS – pierwszego Złotego Partnera SAP w Polsce. SUPREMIS specjalizuje się we wdrożeniach systemu ERPSAP Business One oraz usługach posprzedażowych. Rozwiązania branżowe oferowane przez SUPREMIS spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz są wsparte przez najlepsze praktyki z danej branży. SUPREMIS dostarcza narzędzie i technologie umożliwiające szybkie i skuteczne wdrożenie, a co za tym idzie oszczędność czasu i środków.

Rozwiązania branżowe proponowane przez SUPREMIS gwarantują swoją skuteczność m.in. w branży chemicznej, budowalnej, metalowej oraz zarządzaniu nieruchomościami.