Bądź najpiękniejszą panną młodą!

Masaż jest jednym z najlepszych sposobów na stres

Bądź najpiękniejszą panną młodą!

Suknię ślubną należy dobrać do urody, figury. Czy także do rodzaju ślubu? Kiedyś białe suknie z welonem zakładało się tylko na ślub kościelny. Dzisiaj nie ma już takich ograniczeń.

 Suknia ślubna klasyczna

Najczęściej wybierane modele sukien ślubnych to suknie o dopasowanej, często gorsetowej górze i szerokim dole. Dół sukni często jest na tzw. kole albo z trenem. Klasyczne suknie ślubne zazwyczaj nie mają rękawów. W klasycznej sukni ślubnej będzie wyglądać świetnie prawie każda kobieta. Jeśli Twoje ramiona są obfite, zakryj je bolerkiem, szalem, albo… długim welonem.

Suknia ślubna „princessa”

Princessa, nazywana często „bezą” lub suknią dla księżniczek, to najwytworniejszy typ sukni ślubnej. Sama w sobie jest bogato zdobiona. Wybierając princessę, pamiętaj, że zbyt duża ilość dodatków może Cię przytłoczyć i sprawić, że to nie Ty będziesz na pierwszym planie, lecz… Twoja suknia.

 Suknia ślubna typu empire

Odcięcie pod biustem sprawia, że suknia typu empire będzie dobrym wyjściem dla kobiet niewysokich. Prosty fason sukni wyszczupla figurę. Jeśli stawiasz na bogactwo dodatków, wybierz suknię ślubną w typie empire.

Suknia ślubna „syrena”

Suknia typu „syrena” rozszerza się od kolan ku dołowi. Będzie dobrym wyborem dla kobiet odważnych, nowoczesnych oraz tych, które chcą podkreślić biodra.

Suknia ślubna w kształcie litery A

Suknia dopasowana w górnej części, stopniowo rozszerzająca się w dolnej. Klasycznie elegancka, dziewczęca, będzie pasować większości panien młodych.

Jesteś zainteresowana tematyką sukien ślubnych? Planujesz własne wesele, a może Twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami?