Najlepsza bielizna damska

Co rozumiemy przez intymność? Jak ją rozumiemy? Według mnie pod pojęciem intymności, mogą się kryć różne „żywioły”, które stanowią o ludzkim charakterze. Z kolei rzeczą, która dużo mówi o charakterze danej osoby, w tej sferze, jest bielizna. Współczesne kobiety można postrzegać jako kwintesencję różnych „żywiołów”. Z jednej strony silne oraz zdecydowane, a zarazem wrażliwe oraz bezbronne. Zupełnie tak jak cztery żywioły świata. Zatem jak można odnieść to porównanie do bielizny? To proste! Wystarczy zastanowić się nad tym głębiej.
Ogień to żywioł symbolizujący moc oraz potencję. Drzemie w nim potężna siła, więc trzeba umieć nad nim panować. Bywa jednak, że jest on w stanie się wyswobodzić z ram, a wtedy pochłania wszystko. Jego barwa symbolizuje osoby z pasją życia oraz niespożytą witalnością. Zatem kto włoży bieliznę w takiej barwie, jak nie kobieta odważna, pełna pożądania, żądna niepowtarzalnych przygód? Czerwona bielizna rozpala zmysły , nie zostawiając żadnego mężczyzny obojętnie. Potrafi wywołać lawinę i zmieść ze swojej drogi wszystko co stanie na drodze pożądania. Kobieta, która preferuje taką bieliznę, jest jak ogień. Rozpala i zniewala. Nic jest w stanie być dla niej przeszkodą. Pewna siebie, dynamiczna i silna, potrafi walczyć o swoje i nie zawaha się przed nowym wyzwaniem.
Który z żywiołów jest równie silny jak ogień? Na pewno ten, który jako jedyny może może go pokonać, czyli woda. Jednak potrafi być ona bardzo zmienna. Raz bardzo stała może przerodzić się w gwałtowną i zagrażającą. Z subtelnej w porywczą i nieustępliwą. Czasami bywa muzą, jak również nieokiełznaną niszczycielką. Kobieta, która zakłada bieliznę w kolorze błękitu jest zmysłowa oraz uwodzicielka. Owija sobie niemal każdego mężczyznę wokół palca, wywołując w nim stały zawrót głowy. Czy jest silna? Tak, jest silna, bo pod łagodnym pięknem ukrywa się zniewalająca energia. Nie należy z nią zadzierać! Zdarza się bowiem, iż z łagodnej przeradza się w niebezpieczną. Uwodzi, mami, a gdy już dopadnie, to szybko nie wypuści. Trudno jest się wyzwolić spod jej wpływu, ponieważ ma silny temperament oraz duże pokłady czułości, których nie należy ignorować. Zmylić może jej czułość, lecz nie zapominajcie, że drzemie w niej wyjątkowo duża siła.
Ziemia to najbardziej fundamentalny z żywiołów. W końcu powstała jako pierwsza i dała początek wszystkiemu co na niej żyje. Symbolizuje wytrwałość oraz niewzruszoność. Jest ona również źródłem wiedzy i tradycji. Kobieta nosząca czarną bieliznę to osoba elegancka i piękna. Cechuje ją rozsądek oraz umiar. Nie lubi rzucać się w oczy i woli obserwować otoczenie. Później wydaje stanowczy osąd na temat w obserwowanej rzeczywistości. Zna swoją wartość i nie musi niczego udowadniać. Jest mądra oraz często jest gotowa podzielić się nią oraz posiadanym doświadczeniem. Potrafi wabić mężczyzn jak nikt inny i zachęcać do bliższych relacji. Zaskakuje, jednocześnie intrygując. Nie pozwoli o sobie łatwo zapomnieć. Będzie często powracała w marzeniach i wspomnieniach każdego kto ją napotkał. Nie próbujcie jej zdenerwować, ponieważ umiejętnie pokazuje swe nerwy, wywołując skutki podobne do efektów tąpnięcia gruntu. Kobiety lubiące bieliznę w kolorze czarnym są praktyczne, a najbardziej cenią sobie codzienny komfort. Lubią się czuć swobodnie i nie znoszą ograniczeń.
Powietrze to żywioł bez którego nie moglibyśmy żyć. Sprawia ono, że oddychamy i możemy cieszyć się każdym dniem. Żywioł ten wyróżnia osoby, które są ciekawe świata, otwarte i uparcie dążące do celu. Kobiety, w których drzemie ten żywioł, najczęściej kupują białą bieliznę, aby w ten sposób podkreślić swoją naturalność. Najczęściej są to osoby łatwo odnajdujące się w nowych sytuacjach i szybko nawiązujące kontakty z innymi. Między nimi znajdują się również i takie osoby, które podążając swoimi marzeniami, często błądząc w obłokach. Zdarza się, iż zupełnie zapominają o rzeczywistości i każdorazowych trudnych obowiązkach. Zatem jaka jest kobieta odziana w białą, delikatną bieliznę? Na pewno zmienna. W końcu każdy powinien wiedzieć, że powietrze raz bywa zimne, a raz bardzo ciepłe. Kobiety tego żywiołu są właśnie takie i bardzo trudno jest przewidzieć jakie będą w danej sytuacji.
Żywioły, tak jak kobiece charaktery, bywają zmienne i nieprzewidywalne. Bielizna, która jest przez nie noszona często wyraża ich temperament. Warto o tym wiedzieć np., gdy chcemy kupić prezent naszej wybrance.