Czego unikać na pierwszej randce

Udało się! Wreszcie, po licznych podchodach umówiłeś się z dziewczyną, która od dawna Ci się podoba. Tylko jak to zrobić, żeby pierwsza randka nie okazała się ostatnią? Oto kilka zasad, których musisz się bezwzględnie trzymać, jeśli zależy Ci na sukcesie.

Pamiętaj o kwiatach

Wydawało Ci się, że kupowanie kobiecie kwiatów to przeżytek? Że tylko na Dzień Kobiet, ewentualnie na Dzień Matki wypada podarować bukiet? Nic bardziej mylnego! Bez względu na to, gdzie idziecie: do kina, na kolację czy do wesołego miasteczka, Twoja towarzyszka na pewno z dumą będzie ściskać w dłoni pachnącą wiązankę. Pamiętaj, że kolor kwiatów nie jest bez znaczenia. Zdecydowanie nie wybieraj żółtych, gdyż żółć symbolizuje złe uczucia i wywołuje negatywne emocje. Unikaj też fioletowych – w przypadku miłości kolor ten symbolizuje jej koniec.

Zainwestuj w atyperspirant

W żadnym wypadku nie wychodź z domu na randkę bez wzięcia prysznica. Stres na pewno da o sobie znać i wszystkie gruczoły zaczną intensywniej pracować. Pamiętaj zatem o zaprzyjaźnieniu się z antyperspirantem. Woda i mydło niestety nie wystarczą. Szampon też będzie wskazany! Przetłuszczone włosy zdecydowanie mogą popsuć romantyczną atmosferę. O kontakcie bliższym niż na pół metra możesz wtedy zapomnieć. Jeśli masz nadzieję na skracanie tego dystansu, nie zapomnij o umyciu zębów. Oszałamiający uśmiech może zdziałać cuda.

Drażliwe tematy

Wiadomo, że gdy się kogoś nie zna, trudno czasem znaleźć wspólny temat. Zwłaszcza, gdy zależy Ci, żeby było miło a język się plącze z nadmiaru emocji. Pit 37 broszura to nie jest najlepszy pomysł na rozmowę. Opowieści o tym, jak bardzo zraniła Cię była dziewczyna tez się nie sprawdzą. Nie polecamy również historii z cyklu „wpadki po pijaku”.

Przestrzegając tych kilku prostych zasad na pewno zwiększysz swoje szanse na drugą randkę. Wtedy już wszystko powinno pójść prościej.