Jak wybrać najlepszy depilator?

stomatolog łódź

Jak wybrać najlepszy depilator?

 Depilacja to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Depilator to spory wydatek, ale na szczęście z czasem się zwraca. Pomyślmy, ile musiałybyśmy wydać na maszynki jednorazowe!

Nie bój się bólu

Nowoczesne depilatory są wyposażone w nakładki, które niwelują uczucie bólu podczas depilacji. Możesz wybrać depilator z nakładką chłodzącą lub depilator z funkcją „na mokro”. Wodoodporna obudowa depilatora z funkcją „na mokro” pozwala na depilację, np. pod prysznicem, a warto wiedzieć, że woda znacznie zmniejsza dyskomfort związany z depilacją.

 

Dlaczego depilator?

 Przewaga depilacji nad goleniem polega na skuteczności i trwałości depilacji. Po goleniu włoski odrastają już po dwóch, trzech dniach, natomiast depilacja jest zabiegiem, który wystarczy zastosować raz na około miesiąc. Niektóre z depilatorów są również wyposażone w nakładkę golącą, co pozwala na golenie bez użycia maszynki. W dodatku wybór depilatorów jest tak wielki, że na pewno każda kobieta znajdzie dla siebie depilator idealny.

Zdecyduj się na depilację! Depilator a inne metody depilacji

 Jeśli jesteś zdecydowana na depilację, ale z różnych przyczyn nie chcesz używać depilatora – nie martw się! Na szczęście masz do wyboru jeszcze wiele innych sposobów depilacji, a wśród nich: specjalne kremy, których zadaniem jest rozpuszczenie chemiczne włosków; pastę cukrową, którą możesz wykonać sama w domu, a przepis znajdziesz w Internecie; lub metodę zwaną depilacją woskiem. Tak naprawdę, depilacja woskiem to zbiorcza nazwa wielu metod usuwania zbędnego owłosienia. Jest również dosyć bolesna i czasem potrzeba czasu, żeby się do niej przekonać.