Jak zaistnieć w showbiznesie

Flesze, czerwony dywan, okładki czasopism, przyjęcia w towarzystwie gwiazd… O tak, życie celebryty musi być pasjonujące. Dołączenie do tego zacnego grona wcale nie jest tak nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Ty również możesz zaistnieć! Jest na to kilka całkiem prostych sposobów.

Mięsny jeż

Uwielbiasz jeździć na wakacje do „ciepłych krajów”? Najchętniej na urlop wybierasz Egipt, Turcję lub Tunezję? Masz problem z relacjami międzyludzkimi i łatwo można Cię wyprowadzić z równowagi? Możesz zrobić w takim razie karierę w showbiznesie! To banalne, jak rozliczanie PIT przez internet. Wystarczy spędzić wakacje w towarzystwie kamery i osób, z którymi najczęściej popadasz w konflikty. Kilka kłótni, wylanych łez, złamanych paznokci… Jakiś romans, szantaż lub próba samobójcza i masz realną szansę, na to, by twoja twarz zaczęła być rozpoznawalna.

Na pewno masz jakiś talent

Kolejnym sposobem na zyskanie sławy a nawet grona wiernych wielbicieli jest udział w talent show. Jeśli myślisz, że matka natura nie obdarzyła Cię żadnym szczególnym talentem, jesteś w błędzie! Musisz tylko wykazać się odrobiną kreatywności. Pamiętaj, że stawką jest Twoja przyszła kariera. W opracowaniu strategii weź pod uwagę przede wszystkim to, że celem ma być rozpoznawalność. To, co zrobisz, by ludzie Cię zapamiętali jest zdecydowanie mniej ważne. Istotne, żeby zapamiętali i mówili o Tobie jak najdłużej.

Dla aktorów amatorów

Nic tak nie podbudowuje, jak dowiedzieć się, że inni mają gorzej. Pewnie dlatego popularność programów o ludzkich nieszczęściach i życiowych rozbitkach rośnie z dnia na dzień. I tu właśnie możesz szukać kolejnej szansy na to, by wreszcie dołączyć do grona znanych, niekoniecznie lubianych. Jeśli marzysz o karierze aktorskiej, serial paradokumentalny będzie strzałem w dziesiątkę! Talent nie jest wymogiem koniecznym.

Jak widzisz, występ na czerwonym dywanie jest w zasięgu ręki. Trzymamy kciuki!!