Jakim typem rowerzysty jesteś?

Jakim typem rowerzysty jesteś?

 

Nic w życiu nie jest takie proste jak się początkowo wydaje, więc zanim kupimy rower, który przecież swoje kosztuje zastanówmy się, do czego go używamy bądź będziemy używać i dopiero wtedy zdecydujmy się na zakup odpowiedniego dla nas dwukołowca.

 

Kurier

 

Kurierów rowerowych można coraz częściej spotkać na ulicy, co ich wyróżnia? Z pewnością prędkość, z jaką się poruszają, ale też i dbałość o rower. W końcu to ich narzędzie pracy, właściwie jedyne potrzebne narzędzie, więc nic dziwnego, że jest ich oczkiem w głowie. Czy masz podobnie? Z jednej strony dajesz swojemu rowerowi potężnie w kość biorąc go na ciężkie i długie wyprawy, ale później poświęcasz mu sporo czasu by wyglądał jak by świeżo wyszedł z produkcji?

 

Rower – elegant

 

Używasz swojego roweru od niedzieli do niedzieli? I przede wszystkim dbasz by zawsze był idealnie wypastowany i nie było na nim żadnego śladu brudu. Zarówno Ty jak i Twój rower możecie spokojnie nosić miano eleganta.

 

Król szosy

 

Oczywiście, posiadasz rower szosowy i liczy się ilość przejechanych kilometrów. Z rowerem się nie rozstajesz, bierzesz go zarówno do pracy jak i na imieniny ciotki. Masz również profesjonalny strój, dzięki któremu żaden kolarz Ci nie podskoczy.

 

Hipster

 

Rower masz zakurzony, jeździsz nim, gdy musisz, i nie dbasz specjalnie by wyglądał zbyt elegancko w końcu rower ma jeździć, a nie wyglądać. Skrzypienie ani niedopompowane tylne koło Ci wcale nie przeszkadza, bo w końcu i tak dojedziesz do celu, a w jakim stylu nie ma to kompletnie żadnego znaczenia.

To jak już odnalazłeś swój typ rowerzysty? Który najbardziej pasuje do Ciebie?