Kocyki do wózka i łóżeczka Minky – wybieramy przykrycie dla dziecka

Komfort i wygoda maluszka podczas snu, zarówno w łóżeczku, jak i w wózku czy samochodzie, to priorytet dla rodziców, wybierających przeróżne akcesoria dla dzieci. Popularnym wyborem są kocyki do wózka i łóżeczka Minky. Tkanina ta, to pluszowy materiał poliestrowy z okrągłymi tłoczeniami, bardzo miękki i miły w dotyku. Dzięki temu kocyki te zapewnią dzieciom ciepło i wygodę.

ZALETY POLAROWEJ TKANINY MINKY

Produkty dla najmłodszych dzieci muszą być dla nich specjalnie dostosowane, poddane testom i posiadające atesty. Dotyczy to każdego rodzaju akcesoriów dziecięcych, także takich jak rogale do karmienia/pieluszki bambusowe/kosze na zabawki. Nie inaczej jest z wszelkimi tekstyliami, których używają nasze dzieci. Poduszki i kocyki, jako przedmiot codziennego użytku powinny być wykonane starannie, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Polecanym produktem, który powinien spisać się idealnie w dziecięcym wózku czy łóżeczku jest tkanina Minky. Kocyki do wózka i łóżeczka Minky są szyte z antyalergicznych materiałów. Wiele mam chwali sobie ich uniwersalność: mogą one służyć zarówno jako okrycie podczas snu czy spaceru, czy podróży samochodem (nawet zamiast kołderki) czy mata do zabawy. Na wyjątkowo ciepłe dni powstały kocyki Minky light, lżejsze i wykonane z cieńszych tkanin.

KOCYKI MINKY DO WYBORU, DO KOLORU

Kocyki do wózka i łóżeczka Minky występują w wielu wariantach kolorystycznych, mogą być jednolite lub wzorzyste. Są szyte dwustronnie: z jednej strony znajduje się polarowa część Minky, zaś z drugiej tkanina bawełniana. Barwne kocyki to urocza ozdoba dla maluszka. Dodatkowo wiele sklepów oferuje szycie kocyków na miarę, zgodnie z zamówieniem i preferencjami klienta. Często w zestawie dołączony jest specjalny worek aby podczas przechowywania lub transportu koc się nie pobrudził i nie poniszczył.

FUNKCJONALNY I UNIWERSALNY

Zastanawiając się nad wyborem przykrycia, zarówno dla niemowlaka, jak i dla starszego dziecka, kocyki do wózka i łóżeczka Minky powinien być dobrym wyborem. Jeśli zależy nam na produkcie dobrym gatunkowo i wielofunkcyjnym, to kocyki tego typu spełnią wszelkie oczekiwania. Kocyk Minky będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat.

Polecamy Sklep internetowy Makaszka.pl z artykułami Minky, Velvet oraz artykułami bambusowymi

Bezpieczne, nowoczesne produkty i akcesoria dla niemowląt.