Która szminka jest dla Ciebie najlepsza?

ID-10027607

Która szminka jest dla Ciebie najlepsza?

 Dobór pomadki jest kwestią indywidualną. Warto jednak zapoznać się z pewnymi wytycznymi, które mogą pomóc podjąć decyzję podczas zakupów.

 Szminka dla pani wiosny

Dla delikatnych wiosen najlepszym rozwiązaniem jest błyszczyk w jasnych, świeżych, ciepłych kolorach. Jeśli pani wiosna chce postawić na szminkę, powinna wybrać pomadkę kremową, błyszczącą, w kolorze brzoskwiniowym lub łososiowym. Na wieczór pani wiosna może wybrać pomadkę w kolorze makowej lub pomidorowej czerwieni. Wiosny powinny unikać szminek różowych i w odcieniach zimnej czerwieni.

Szminka dla pani jesieni

Dla rudowłosych i kasztanowłosych jesieni dobrym wyborem będzie pomadka zarówno matowa, jak i dająca połysk. Wśród kolorów warte uwagi są: ceglasta czerwień, makowa czerwień, pomidorowa czerwień, czerwień z dodatkiem pomarańczy i rudości. Pani jesień będzie wyglądać niekorzystnie, jeśli wybierze pomadkę w odcieniach różu.

Szminka dla pani lata

Wszystkie szminki w kolorze różu, fuksji, a nawet szminki fioletowe są idealnym wyborem dla kobiety o letnim typie urody. Pani lato będzie dobrze wyglądać, używając szminek matowych, ale szminki dające połysk również podkreślą jej urodę. Warto pamiętać, że do chłodnego typu pani lato nie pasują pomadki pomarańczowe ani w odcieniach ciepłej czerwieni.

Szminka dla pani zimy

Wyrazista uroda pani zimy wymaga wyraźnego podkreślenia. Elegancji i szyku dodadzą pani zimie szminki we wszystkich odcieniach czerwieni. Na co dzień pani zima może wybrać błyszczyk we wszystkich odcieniach różu lub bezbarwny.