Lubisz pizzę? Odwiedź Milanovo na Wilanowie

pizzeriaPizza to jedno z najpopularniejszych włoskich dań. Chociaż jej geneza na to nie wskazywała, dziś uwielbiana jest praktycznie na całym świecie.

Także w Polsce miliony obywateli regularnie sięga po ten uniwersalny przysmak. Niekwestionowaną zaletą pizzy jest fakt, że każdy może dopasować ją do własnego gustu. Wystarczy wybrać ulubione dodatki, by mieć pewność, że taki posiłek zaspokoi oczekiwania największych smakoszy. Dodatki to jednak nie wszystko, dlatego warto korzystać z ofert pizzerii, które oferują najwyższej jakości ciasto. Jednym z takich miejsc jest pizzeria www.milanovo.pl, w której na gości czeka tradycyjna pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem. Przygotowywana w sposób, z jakiego latami korzystali Włosi, daje namiastkę prawdziwej Italii i pozwala docenić smak ciasta w jego pierwotnej wersji. Wieloletnia receptura ciasta i mnogość dodatków do wyboru to przepis na pizzę idealną!

W menu znajduje się pizza tradycyjna, jak też autorskie wersje, w których oryginalne połączenie dodatków to dzieło pracujących tu kucharzy i pizzerów. Precyzyjnie wyselekcjonowane, świeże produkty i pasja kucharzy przygotowujących oferowane dania sprawiają, że każdy gość będzie usatysfakcjonowany.

Mimo że pizza wydaje się być sztandarowym punktem menu, w wilanowskiej restauracji można znaleźć zdecydowanie więcej dań rodem z Italii. Zupy, dania główne, makarony i sałatki, a także lekkie przystawki, dania jajeczne, owoce morza, a nawet propozycja dań francuskich – każdy znajdzie tu smaki, które połechcą jego podniebienie!

Dopełnieniem oferty kulinarnej są napoje w wersji ciepłej i zimnej, a także odżywcze koktajle i smoothies. Dla gości oczekujących wytworniejszych drinków, restauracja posiada też ofertę win. Poza pysznymi daniami rodem ze słonecznych Włoch i Francji, www.milanovo.pl posiada szereg innych atutów. Jednym z największych jest przyjazna atmosfera oraz niezwykła lokalizacja. Otaczający ją Park Wilanowski sprawia, że oprócz walorów smakowych, można docenić estetykę miejsca, spożywając posiłek w miejscu zapewniającym piękne widoki.