Medycyna estetyczna w służbie ust

salony-fryzjerskie

Medycyna estetyczna w służbie… ust

Rozwój medycyny estetycznej sprawia, że coraz więcej z nas może pozwolić sobie na tę bardziej medyczną ingerencję w urodę. Medycyna estetyczna proponuje również rozwiązania służące urodzie ust.

Powiększanie i modelowanie ust

 Z wiekiem usta powoli tracą swój pierwotny kształt. Wiele kobiet nie może pogodzić się z upływem czasu – wszak twarz jest naszą wizytówką. Medycyna estetyczna proponuje wypełnianie ust kwasem hialuronowym.

Zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego nie jest bardzo inwazyjny, a efekty zabiegu bywają zdumiewające.

Sam zabieg polega na wstrzyknięciu cienką igłą kwasu hialuronowego. Pełen efekt utrzymuje się około roku, później zabieg należy powtarzać. Przed zabiegiem usta zostają znieczulone specjalnym żelem przeciwbólowym. Efekt widoczny jest natychmiastowo.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest oceniane jako zabieg skuteczny. Kwas hialuronowy można wykorzystać nie tylko wtedy, gdy chcemy zatrzymać proces starzenia. Wypełnianie kwasem hialuronowym można stosować też w młodym wieku, wtedy uzyskuje się efekty powiększenia i wymodelowania ust. Co ważne, kwas hialuronowy pomoże także w przypadku asymetrycznych ust i innych wad powodujących zmianę i zniekształcenie wyglądu ust.

Powiększanie mniej inwazyjne

Jeśli nie chcesz stosować zabiegów medycyny estetycznej, a zależy Ci na powiększeniu ust, z pomocą przyjdą Ci metody… optycznego powiększania ust za pomocą makijażu. Warto pamiętać, że jasne, perłowe kolory szminek i błyszczyków optycznie powiększają usta. Można też wyjechać konturówką milimetr za czerwień wargową przed nałożeniem szminki.

Jeśli używasz szminki, Twoje usta muszą być zadbane, aby osiągnąć pożądany efekt.