Modne torebki, co teraz jest trendy

Modne torebki

Większość powiedzonek co prawda mówi, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty ewentualnie szpilki to nie możemy zapomnieć, że równie ważne, a często niedoceniane są właśnie torebki. Przyjrzyjmy się panującym trendom i modom, co najczęściej w roku 2015 pojawia się w sklepach i na ramionach czy rękach kobiet w sezonie wiosna/lato. Jak bardzo różni się ten sezon od poprzednich?

Skóra węża

Nie martwcie się zbyt wiele węży życia nie straciło, bo istnieją sztuczne zamienniki, które doskonale ją imitują. Z łatwością spotkamy na ulicach torebki, które wydaje się, że do nas syczą i tylko czekają by nas skoczyć i zjeść żywcem.

Łąka

W tym roku szczególnie często obecna była na wybiegach, znani projektanci widocznie zachwycili się widokiem rosnących kwiatów i pól, bo motyw bujnej łąki jest obecny co najmniej na czwartej części wszystkich stylizacji, jakie wyszły z myślą o sezonie wiosna- lato 2015. Szczególnie często pokazywane są stokrotki z białymi kwiatami. Muszę przyznać, że wiele z nich mnie pozytywnie zaskoczyło. Tym bardziej, że jest to jedna z moich ulubionych roślin.

Koliste torebki

W tym roku odmieniono, nie tylko wygląd, ale i kształt torebki, coraz częściej można spotkać je na kształt koła albo półokrągłe. Chwilowo modne prostokątne torebki odpoczywają, z pewnością powrócą za dwa bądź trzy sezony z nową siłą.

Podążycie w tym roku za modą i trendami, jakie wytyczyli kreatorzy i projektanci? Czy może wyznaczycie własną ścieżkę, która być może niedługo stanie się wielkim hitem i to o tej kreacji będą wszyscy mówić i pisać?