Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim

prusz-gdanskiMieszkanie na wybrzeżu to obiekt pożądania wielu osób, ale jest jedna bariera, która zdaje się być nie do pokonania dla większości z nich, jest nią wysoka cena za m2 nieruchomości, często dużo wyższa niż w innych częściach Polski.

Najbardziej popularną, a co za tym idzie jedną z najdroższych lokalizacji w Polsce jest Trójmiasto, największa aglomeracja miejska na polskim wybrzeżu. Położone nad Zatoką Gdańską, łączące trzy dynamicznie rozwijające się miasta, Gdańsk, Gdynię i Sopot stanowi obiekt westchnień wielu Polaków, którzy chcieliby w tym regionie móc realizować swoje życiowe plany.

Niestety, ceny nieruchomości w Trójmieście przyprawiają o zawrót głowy, a najciekawsze lokalizacje posiadają głównie lokale z rynku wtórnego, których ceny niejednokrotnie są wyższe od cen mieszkań oferowanych na rynku pierwotnym. Nie dość więc, że by nabyć lokum trzeba dysponować naprawdę zasobnym portfelem, to dodatkowo mocno ograniczony jest wybór miejsca dysponującego tym, czego współczesny nabywca oczekuje, szczególnie w przypadku nowo wybudowanych mieszkań – zieleni, dobrej infrastruktury, odpowiedniej ilości miejsc parkingowych, itp.

Nie warto jednak rezygnować z marzeń, zdecydowanie lepiej jednakże rozważyć lekką ich modyfikację. Takim rozwiązaniem może być np. znalezienie nieruchomości w leżącym zaledwie 10 km od Gdańska  i dobrze z nim skomunikowanym Pruszczu Gdańskim.  Niewielkie miasto o licznych walorach krajobrazowych leżące na styku Żuław Wiślanych i Pojezierza Kaszubskiego może okazać się idealnym wyborem. Powstają w nim nowe osiedla, które w wielu aspektach przewyższają te budowane w Trójmieście. Nowe ciekawe domy Pruszcz Gdański  Atro development oferuje ponadstandardowe , w niskiej zabudowie, w systemie domków szeregowych. Te usytuowane na parterze posiadają dodatkowo indywidualne ogródki i są świetną opcją dla rodzin z małymi dziećmi. Dojazd do Trójmiasta zajmuje tylko 20 min, a w najbliższej okolicy są wszystkie niezbędne do normalnego funkcjonowania udogodnienia jak tereny zielone, plac zabaw, parkingi, szkoły, baseny i wiele innych.

Kategoria Szeregowce Pruszcz Gdański Atro development to wybór dla ludzi szukających wysokiego standardu za rozsądną cenę i w niewielkiej odległości od wybrzeża.