Nowoczesne smartfony multimedialne.

Smartfon to nic innego jak przenośne urządzenie telefoniczne. Łączy on w sobie  funkcje telefonu komórkowego i kieszonkowego komputera. Obecnie smart fony pełnią funkcję telefonu komórkowego, przeglądarki, poczty email, pagera, GPS,  aparatu fotograficznego oraz kamery wideo.

Wśród dostępnych na rynku urządzeń tego typu nowością jest dwusimowy smartfon Mobi Pad.   Pod nowoczesnym i stylowym designem ukryty jest niezwykle wydajny sprzęt. Dzięki funkcji Dual Standby  można używać dwóch kart SIM w jednym telefonie. W efekcie mamy możliwość wyboru pomiędzy sieciami w czasie wykonywania połączeń. Smartfon MobiPad wyposażony jest w procesor 1,0 GHz, który obsługuje grafikę 2D i 3D a także system operacyjny Android 4.0

Smartfon tego typu sprawdzi się nie tylko w życiu codziennym czy w pracy, ale także na wycieczkach itp. Dzięki wbudowanej kamerze 8.0Mpx można nagrywać filmy w pełnej jakości High Definition. Wysoką pozycję tego sprzętu zapewnie również bardzo wydajna bateria a także rozbudowane funkcje wideo rozmowy.

Wyświetlacz telefonu (4,65 cala) zapewnia bardzo realistyczny obraz przy małym poborze energii. MobiPad G500 daje również możliwość wykonania zdjęć bardzo dobrej jakości. Dba o to wbudowany 8-megapikselowy aparat fotograficzny. Autofocus oraz LED Flash daje możliwość wykonywania zdjęć nawet w kiepskim oświetleniu. Miłośnicy wideo rozmów czy rozmów skype poczują się dopieszczeni przez producenta ponieważ przednia kamera umożliwia nam właśnie wykonanie tych czynności.

Trudno nie wspomnieć o kolejnej z wielu zalet smartfona. Technologia Multi Touch w jaką został wyposażony znacznie usprawnia nam kontrolowanie interfejsów poprzez dotyk więcej niż jednym palcem równocześnie. Urządzenie tego typu ma za zadanie ułatwiać i usprawniać życie w najwyżej możliwym stopniu, dlatego podstawą jest dostęp do sieci WiFi. Dzięki technologii UMTS śmiało możemy wykonywać przelew bankowe czy korzystać z interaktywnej telewizji.

O zaletach smartfona można mówić w nieskończoność. Jednak istotnym faktem są jeszcze rozmiary telefonu. Telefon jest niewielkich rozmiarów a także bardzo lekki dlatego też gwarantuje komfort w jego użytkowaniu.