Pensjonat Drzewiec – wczasy nad morzem.

drzewiec_ikona2

 

Zapraszamy do malowniczego pensjonatu Drzewiec,
położonego w małej nadmorskiej wsi Mielenko, nieopodal miejscowości Mielno.

Pensjonat zbudowany został ręcznie przez drwali w technologii bala mokrego, wykonany jest z niezwykle trwałego i twardego drewna jakim jest modrzew syberyjski. Średnica bali waha się w granicach 40-70cm. Bale są tylko okorowane przez co zachowany został naturalny kształt drzewa i jego zapach.
Dom otoczony jest dużym ogrodem, na którym znajdują się dwa place zabaw: dla maluszków i starszych dzieci, oraz duży trawnik do zabaw ruchowych. Nasi najmniejsi goście mogą korzystać z pojazdów przeznaczonych dla dzieci do 15kg; quada, rowerków, samochodu itp. W odrębnej części ogrodu znajduje sie altana z grillem, gdzie można odpocząć, pograć w gry planszowe, dart’a, piłkarzyki, poczytać ksiażkę.

Do czystej, szerokiej, nie zatłoczonej plaży dzieli nas 250m pas lasu przez który przebiega ścieżka rowerowo-spacerowa łącząca Mielno – Mielenko – Chłopy – Sarbinowo – Gąski.
Bliskość miejscowości Mielno (ok. 25 min spacerem) gwarantuje możliwość korzystania z atrakcji większej miejscowości, przy zachowaniu atutów mniejszego ośrodka (cisza nocą, brak zatłoczonych plaż, dużo zieleni).

Posiadamy przestronne, słoneczne pokoje dla 2,3,4 lub 5 osób.

Wyposażenie pokoju: łazienka z natryskiem, TV, lodówka, czajnik, kubki, talerze sztućce.

Dla małych dzieci możemy wypożyczyć łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia lub wózek spacerowy.
(cena 50zł/tydzień)
Zapraszamy na wczasy nad morzem.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie www.mielno-drzewiec.pl

Rezerwacje terminów pod numerami 600 12 32 32 lub 600 12 32 31.