Po co nam lodówka turystyczna?

Po co nam lodówka turystyczna?

 

No właśnie, po co? Czy mamy nie wystarczająco ilość gadżetów urządzeń? Że potrzebna nam jeszcze lodówka? I do czego mogłaby okazać się przydatna.

 

Upały

 

Pewnie niejednokrotnie spotkał Cię upał w środku miasta i nie miałeś przy sobie żadnej wody, a pieniędzy akurat brak, albo żal wydać? Na takie okazje jest właśnie lodówka turystyczna, a nawet bardziej torba termiczna małych rozmiarów. Zmieścimy w niej nasz ulubiony sok, wodę albo piwo. Chyba, też nikogo nie muszę przekonywać jak duże wrażenie zrobicie na znajomych, gdy podczas spotkania w pełnym słońcu czy na plaży wyciągnie zmrożone piwo i się z nimi podzielicie. Słowa uznania i pochwały macie jak w banku spokojnie przez najbliższe kilka dni. A Wasza przezorność zostanie Wam zapamiętana na długie lata.

 

Wyjazdy

 

Inną zupełnie kwestią są wyjazdy, każdy lubi mieć domowe jedzenie przy sobie, bo wtedy wie, że będzie mu smakowało. Szczególnie jeśli jesteśmy w jakimś obcym kraju i mamy wątpliwości co do zaakceptowania tutejszych smaków i potraw przez swoje kubki smakowe. W takim wypadku pomocną dłoń wyciąga do nas właśnie lodówka turystyczna. Oczywiście musimy zwrócić uwagę na jej ograniczoną pakowność. Nawet najlepsza lodówka nie działa na zasadzie stoliczku nakryj się i jej zapasy w końcu się skończą.

I jak przekonałem Was do lodówek turystycznych? Możecie opowiedzieć mi Waszą historię związaną z torbą termiczną czy lodówką turystyczną. Z pewnością wiele z nich będzie ciekawsza niż moje propozycje, dlatego tym bardziej zachęcam do podzielenia i się nimi.