Poczuj się jak we własnym domu.

Apartamenty we Wrocławiu to znajdujące się w sercu miasta wygodne mieszkania o gustownym wystroju oraz wysokim standardzie. Prywatny apartament to dobra alternatywa dla pełnych gości hoteli. Mieszkania są doskonale wyposażone. Znajdują się w nich sprzęty kuchenne (czajnik bezprzewodowy piekarnik zmywarka) oraz deska do prasowania i żelazko.

We Wrocław apartamenty akceptowane są karty kredytowe, istnieje możliwość rezerwacji apartamentu przez internet. Podczas dłuższych pobytów zapewniane jest sprzątanie apartamentu. Jest też specjalna oferta dla małżeństw podróżujących z dziećmi. Na życzenie klientów zapewniamy: krzesełko do karmienia, wózek, fotelik do samochodu i na rower.

Dla osób, które chcą znaleźć Wrocław noclegi za grosze idealne będą akademiki, campingi albo pola namiotowe. Lecz wybierając takie rozwiązanie trzeba pamiętać, że będziemy skazani na „surowe” warunki: kolejki do łazienek, małe pokoje, brak dostępu do kuchni. Jeśli więc cenimy komfort lepiej poszukać innego rodzaju noclegów.

Innym pomysłem jest wynajęcie pokoju na kilka dni od osób indywidualnych. To tania opcja, lecz należy się liczyć z tym, że nie będziemy mieli zapewnionej takiej prywatności jak w hotelu. Możemy na przykład mieć wspólną z gospodarzami łazienkę lub kuchnię. Rozwiązaniem dla osób mających więcej pieniędzy są apartamenty Wrocław.