Supermocne notebooki.

W dzisiejszych czasach życie bez komputera jest niemalże niemożliwe. Korzystamy z niego w pracy, w domu, w szkole. Dynamiczny rozwój branży komputerowej stara się dostarczać klientom coraz to nowsze i lepsze sprzęty. Na tej przestrzeni wyróżniają się notebooki Clevo.

Założona w 1983 roku firma Clevo osiągnęła doskonałą reputację jako producentów przenośnych komputerów. Nowy wymiar jakości z dwurdzeniowymi procesorami Intel. Zastosowanie takiego procesora daje gwarancję wydajności na wysokim poziomie. Strony internetowe będą się uruchamiać szybko, programy Word, Excel, itp. Będą przetwarzać dane bardzo szybko. Filmy w rozdzielczości HD będą działać bez jakichkolwiek zastrzeżeń jak również gry typu SIMS będą działać na poziomie dobrym.

Dzięki połączeniu technologii 64 bitowej z szybką magistrala danych przetwarza informacje z kilku Gigatesli na sekundę. Dodatkowo niski pobór mocy tworzy procesor bardzo wydajnym oraz energooszczędnym za niewielką cenę.

Ekran podświetlany diodami półprzewodnikowymi ( typu LED ) zapewnia równomierne i jednolite światło na całej powierzchni ekranu. Podświetlenie diodami LED daje ogromne korzyści takie jak: niskie napięcie podczas pracy, a co za tym idzie niewielkie zużycie energii oraz wydłużenie czasu pracy n akumulatorze. Ponad to umożliwia także precyzyjne sterownie natężeniem światła. I co mniej ważne ale również istotne – ochronę środowiska.

Laptopy Clevo wyposażone  są w matryce 16:9 co oznacza, że projekcja filmu w jakości HD nie wiąże się z oglądaniem czarnych pasów na ekranie. Film wypełnia cały ekran. Dzięki rozdzielczości HD na ekranie mieści się więcej elementów co znacznie ułatwia pracę w aplikacjach biurowych oraz przeglądanie stron WWW.

Wydajność laptopa Clevo już nigdy cię nie zawiedzie, dzięki technologii 3-kanałowych pamięci RAM. Dzielenie kanałów zmniejsza opóźnienia przesyłu danych i zwiększa przepustowość pamięci dla zaspokojenia najbardziej pamięcio-chłonnych aplikacji.

Laptopy Clevo znajdą również odpowiednik dla graczy. Zintegrowana grafika Intel przydaje się szczególnie do grania w proste gry bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu graficznego. Karta graficzna Intel HG Graphics zapewnia znakomitą wydajność dla efektów wizualnych, wyostrza obraz, zwiększa nasycenie kolorów i sprawia, że odtwarzanie audio i wideo jest wyjątkowo realistyczne. Przy wykorzystaniu tego sprzętu  można śmiało oglądać filmy i video HD przesyłane z Internetu, grać w popularne gry i korzystać z pełnego wsparcia systemu operacyjnego.

Ponad to komputer zawiera dysk wykonany w technologii Flash SSD. Notebook jest wyposażony w szybki interfejs USB 3.0. Nowa płytka dotykowa Multi-Touch doskonale się sprawdza. Posiada WiFi, Bluetooth, HSDPA. Kamera internetowa świetnie sprawdzi się przy korzystaniu ze Skype.